Būsimieji virėjai iš Šilutės ŽŪM mokėsi Taline

virejai zum estijaBaigiantis mokslo metams 3 savaičių trukmės stažuotę Estijos sostinėje Taline atliko 6 Šilutės žemės ūkio mokyklos Žemaičių Naumiesčio skyriaus virėjo specialybės 2 ir 3 kurso mokiniai.

Šią galimybę jie gavo, nes mokykla įgyvendina Leonardo da Vinci mobilumo projektą „Virėjų įgūdžių tobulinimas užsienyje“.
Mokiniai dirbo pagalbiniais kavinių, restoranų ir viešbučių restoranų virtuvės darbininkais ir įgijo neįkainojamos patirties: susipažino su europietiška ir estiška virtuve, naujomis technologijomis, virtuvės įranga ir darbo įrankiais, išmoko serviruoti stalus, puošti patiekalus.

Ne mažiau svarbu, kad mokiniai patobulino socialinius įgūdžius, įgijo savarankiškumo, pasitikėjimo savimi, pramoko užsienio kalbų, pagilino komunikacinius ir darbo komandoje įgūdžius.

Laisvalaikiu buvo organizuotos išvykos į SPA centrą ir apžvalginės ekskursijos po Taliną.

Mokiniai grįžo į mokyklą ir pailsėję, ir paūgėję savo profesine prasme. Ši stažuotė ir jos metu įgyti „Europass“ dokumentai bei sertifikatai baigus mokyklą neabejotinai padės jiems lengviau susirasti širdžiai mielą darbą.