Būsimųjų kirpėjų modeliais tapo „Žibutės“ darželinukai

zinute sukuosenos 3Daugiau kaip 30 lopšelio – darželio „Žibutė“ ugdytinių ketvirtadienį tapo būsimųjų kirpėjų modeliais.

Trylika Šilutės žemės ūkio mokyklos įvairių kursų kirpėjo specialybės mokinių su meiste Reda Jurgėliene vyresniojo amžiaus grupės darželinukams ir priešmokyklinukams sukūrė puikias šukuosenas. Ilgakasės mergaitės buvo papuoštos įspūdingomis kasyčių, sruogų, garbanų šukuosenomis, berniukai džiaugėsi moderniomis „skiauterėmis“, įvairiai pakeltais plaukučiais.

Darželio auklėtoja Inga Jurkšaitienė „Šilutės naujienoms“ pasakojo, kad „Grožio diena švenčių belaukiant“ „Žibutėje“ surengta pirmą kartą. Atsiklausus tėvelių, atsižvelgus į jų pageidavimus, visi mažieji modeliukai tapo išskirtiniai, nuostabūs.
zinute sukuosenos2
zinute sukuosenosMažieji naujos patirties gavo valandėlę praleidę improvizuotoje kirpykloje, o apžiūrinėjant savo ir draugų šukuosenas emocijos liejosi per kraštus. Kirpėjų kūrybą įvertino ir kitų darželio grupių ugdytiniai bei pedagogės – žiūrovai dalyvavo šukuosenų peržiūroje. Pagyrimų negailėjo išpuoštas savo atžalas pamatę tėveliai. Džiaugsmu ir įspūdžiais vaikai tryško net kelias dienas po renginio.

Už šventinę nuotaiką „Žibutės“ bendruomenė dėkinga grožio šventę sukūrusioms būsimosioms kirpėjoms.