„Čilinam” trijulė pristatydama vaizdo klipą teigia likusi skolinga 101 tūkst. eurų (video)

cilinamMuzikinis projektas „Čilinam” šią savaitę pristato savo pirmąjį vaizdo klipą, nufilmuotą R. Rudoko kūrybos dainai „Kalėdų laiškas”.

Ir nors klipe eglutės šaka, ir tai ne kalėdinė, šmėžteli tik keliom sekundėm, „Čilinam” trijulė tvirtina, kad tai labiausiai kalėdiškas ir šventinės dvasios kupinas lietuviškas vaizdo klipas per visą istoriją. 

Kaip ir kam gimė mintis nufilmuoti vaizdo klipą, projekto nariai nutyli, nors šou pasaulio kulisuose netyla gandai, kad įtraukta į koncertinį turą po Lietuvą, trijulė, jau kuri laika intensyviai „švenčia” artėjančias Kalėdas, kas ir gali būti pagrindine klipo atsiradimo dingstimi. Gandai telieka gandais, bet muzikiniame klipe išties yra kelios gluminančios ir sunkiai paaiškinamos vietos.

„Daugiausiai klausimų visiems kyla dėl neva „šventojo”, kuris kartkartem vis pasirodo kadre iškėlęs rankas į dangų. Tai yra buvęs narkomanas Vosilijus, neseniai sėkmingai baigęs gydymą Valkininkų reabilitacijos centre, kur, tarp kitko, kartais apsilanko ir vienas musų. Vosilijus iš tikro įtikėjo kažkokios šventosios dvasios galia ir iki šiol vaikšto iškėlęs rankas į viršų” – tvirtino trijulė.

Taip pat žiūrovą gali nustebinti iš kaži kur atsirandantys tarybinės lietuvos kadrai.

„Tai vaizdai iš mano tėvo asmeninio archyvo jaunystėje darytų filmų, kuriuos jis sutiko paskolinti šiam klipui, – atskleidė M. Jampolskis. – Taip pat galiu patikinti, kad filmavimas juodai balta kino juosta yra paskutinis mados klyksmas, tikras otkutiuras. Mūsų klipas baisingai stiliovas”. 

Klipo žiūrovai gali nustebti išvydę, kad vienoje iš scenų „Snoro” bankomatas išduoda kupiuras, bet „Čilinam” vyrai tikina, jog anoks čia stebuklas.

„Iš tiesų buvęs narkomanas Vosilijus yra įgavęs keistų savybių, viena jų – „Snoro” bankomatų atgaivinimas. Jei Vycka stovi šalia, „Sorriukai” išduoda po penkis šimtus litų dviem kupiūrom”, – aiškina jie.

Tačiau trijulės nariai prasitarė, kad ne viskas jų gyvenimuose klojasi taip pat gerai kaip ir klipo filmavimas. Vyrai tvirtina, kad visą vasarą koncertuodami kaupė pinigus šio klipo filmavimui, o kai sukaupė šimitą tūkstančių eurų, įdėjo juos į banką Snoras…

Kaip žinia, ši suma viršija valstybės draudžamų lėšų limitą, todėl dabar klipo režisierių, operatorių ir aktorių komanda neturi už ką papuošti šventinio stalo. „Čilinam” ir toliau nepaliaujamai koncertuoja tikėdamiesi iki Kalėdų uždirbt dar vieną šimtą tūkstančių eurų ir atsiskaityti su filmavimo komanda.