CNC FREZAVIMAS – KĄ APIE JĮ VERTĖTŲ ŽINOTI?

 

frezavimas-pagal-uzsakyma-centrasCNC frezavimas – labai populiari, tačiau kartais nemažai klausimų kelianti paslauga. CNC frezavimas rekomenduojamas pasirinkti tada, kai reikia išlyginti ar apdirbti įvairius detalių paviršius (plokštumas, fasoninius ir sraigtinius paviršius, griovelius ir kt.), išpjauti įvairių formų bei profilio kontūrus. Kitaip tariant, šiuolaikinis CNC frezavimas puikus pasirinkimas, kai reikia gręžti, sriegti, gilinti, plėsti, ištekinti ar suformuoti įvairiausius paviršius.

UAB „Mechaniniai komponentai“ ne vienerius metus dirba medžiagų apdirbimo sferoje, taiko CNC frezavimą (ir įvairias kitas medžiagų apdirbimo paslaugas). Tiesa, šiuo metu tai daro su naujomis ir itin moderniomis CNC frezavimo staklėmis, kurios užtikrina ne tik gaminio kokybę, bet ir ypatingą tikslumą. Tačiau prieš nusprendus atlikti CNC frezavimą, naudinga apie jį žinoti šiek tiek daugiau.

„Mechaniniai komponentai“ komanda per savo veiklos metus pastebėjo, kad klientus pirmiausia domina – kaip atliekamas CNC frezavimas (kokie duomenys jam reikalingi), kiek laiko šis procesas trunka ir kokia jo kaina. Prieš atliekant frezavimo darbus, mums svarbiausia turėti brėžinį – jį savarankiškai atsiunčia / atneša klientas arba, jei reikia, brėžinį gali nubraižyti ir mūsų – UAB „Mechaniniai komponentai“ – specialistai. Labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad brėžinys būtų aiškus ir itin tikslus, nes nuo to priklauso ir galutinis produktas, jo kokybė. Laiko atžvilgiu CNC frezavimas šiuolaikinėmis staklėmis atliekamas gana greitai ir efektyviai, nes naujausios technologijos nereikalauja papildomos darbo jėgos, o darbai vykdomi labai paprastai, be jokių įmantrybių.

Žinome, kad klientams ne mažiau svarbi ir CNC frezavimo paslaugos kaina. Ji priklauso nuo pasirinktos medžiagos (metalo kokybės) bei brėžinio sudėtingumo. Bet mes visuomet atsižvelgiame į klientų reikalavimus ir stengiamės pasiūlyti geriausią kokybės ir kainos santykį.

Džiaugiamės ir vertiname savo pasiektu konkurenciniu pranašumu. Teikdami CNC frezavimo paslaugas galime didžiuotis savo šiuolaikiškai atliekamais darbais ir stipriosiomis pusėmis. Dirbame tiksliai ir kruopščiai – kiekvieną projektą atsakingai suderiname su klientu ir tik tuomet jį įgyvendiname, iš pradžių nurodydami tikslią pagaminimo kainą ir terminą. Vertiname kokybę, todėl darbus atliekame su naujausiomis CNC frezavimo staklėmis, kad mūsų gaminiai atitiktų aukščiausios kokybės standartus. Esame įsitikinę, kad su mūsų naudojamomis CNC staklėmis yra žymiai paprasčiau išgauti geresnę, aukštesnę metalo gaminių kokybę, nei su bet kokiomis kitomis priemonėmis.

Beje, viena iš mūsų teikiamų paslaugų sričių – 2D ir 3D formatais atliekamas frezavimas. Tokios plačios galimybės leidžia, kad kompiuterinė staklių programa išgautų net labai sudėtingas formas, todėl bet kokių idėjų įgyvendinimas čia tampa įmanomas ir išpildomas. Frezavimo metu medžiaga yra apdirbama pagal tikslius vektorinius brėžinius, todėl matome, kad klientai visuomet išeina patenkinti ir sugrįžta čia dar kartą, kai prireikia CNC frezavimo paslaugos.

CNC frezavimo meistrai vieningai sutaria, kad vienas iš didžiausių CNC frezavimo privalumų ir pranašumų prieš kitus medžiagų apdirbimo būdus – tikslumas. CNC frezavimas šiuolaikinėmis staklėmis yra nepakeičiamas tuomet, kai reikiamos medžiagos neįmanoma apdirbti ranka arba kai reikia gaminti serijinius (didelio užsakymo) gaminius.

UAB „Mechaniniai komponentai“ visuomet pasirengę padėti ir pateikti geriausius pasiūlymus. Pasinaudokite šiuolaikinio CNC frezavimo galimybėmis, ypač tuomet, jei dirbate reklamos gamybos, baldų pramonės, interjero dekoro, įvairiausių detalių gamybos ar kt. srityse. Mes visuomet išklausysime pageidavimus, įvertinsime reikalavimus ir padėsime įgyvendinti bet kokius, net ir labai sudėtingus ar nestandartinius, sprendimus.

Patikimi meistrai – patikima gaminio kokybė! UAB „Mechaniniai komponentai“ komanda garantuoja nepriekaištingą savo gaminių kokybę.