D. Laukevičius: „Sunkiausias sprendimas, kokį teko priimti per savo gyvenimėlį“

Rusniškiui keliautojui Domantui Laukevičiui teko priimti sunkiausią sprendimą gyvenime - nutraukti žygį Baltijos jūra dėl patirtos traumos. Jūrine baidare įveikęs per 150 kilometrų, bet taip ir nepasiekęs užsibrėžto tikslo, jis grįžta namo sausumos keliais.
Medikai keliautojui D. Laukevičiui ištarė verdiktą: arba nutraukti irklavimą ir gydytis arba smarkiai rizikuoti sveikata.

Startavęs šiaurės Danijoje, rusniškis D. Laukevičius tris dienas galynėjosi su Baltijos jūros bangomis. Tačiau sėkmingai pradėtą rusniškio žygį į Lietuvą nutraukė rankos piršte atsivėrusi žaizda.

Pasak Domanto, atrodo tai tik piršto įsipjovimas, ne pirmas kartas, bet jis beveik savaitę neužgijo dėl ilgų irklavimo valandų. Irkluojant žaizda neužsitraukė, o tik plėtėsi. Komanda jį perkalbėjo ir nuvežė į artimiausią ligoninę. Gydytojų verdiktas buvo, kad taip įsipjovus jis turėjo per 6 valandas atvykti į ligoninę. Tuomet siūti žaizdą jau buvo per vėlu, o irkluojant kasdien po 10 – 11 valandų žaizda negijo.


„Arba – arba“ – toks buvo medikų verdiktas. Arba nutraukti irklavimą ir gydytis, arba plaukti, bet smarkiai rizikuoti sveikata. „Tenka priimti protingą, bet širdžiai skaudų sprendimą. Atsiprašau visų, ką nuvyliau, bet irklai nebus visam sudėti. Ačiū už palaikymą ir supratimą“, – rašė Domantas savo feisbuko paskyroje.