„Dailiokai“ džiaugiasi baldininkų dovanotomis komodomis

dailioku komodos_vaikai_DSCN995517 dailių, spalvotų komodų, kuriose yra 136 erdvūs stalčiai su užraktais, stovi Šilutės meno mokyklos Dailės skyriaus koridoriuje ir laukia savo šeimininkų turto – jaunieji dailininkai čia laikys savo kūrybos reikmenis.

Komodas „dailiokams“ padovanojo AB „Šilutės baldai“, taip reiškiantys padėką už darnią partnerystę, idėjas ir jų įgyvendinimą reikšmingame Šilutės bendruomenės projekte „Šilutės siena“.

Apie „Šilutės baldų“ staigmeną Dailės skyriui – komodas jauniesiems dailininkams – šilutiškiai sužinojo spalio 7-ąją, projekto „Šilutės siena“ pristatymo metu. Tada „Šilutės baldų“ direktorė Asta Dijokienė „dailiokams“ perdavė pirmąją komodą su aštuoniais stalčiais ir pažadėjo, kad savo stalčių komodose turės kiekvienas Dailės skyriaus mokinys.

Praėjusį trečiadienį Šilutės meno mokyklos Dailės skyriuje surengtas baldininkų dovanos pristatymas ir padėkos iškilmės. Šventėje „Šilutės baldų“ direktorė A.Dijokienė ir projektuotoja Asta Mikužienė pasakojo, kaip miela buvo visus metus bendrauti su Šilutės dailininkais bei ieškoti bendrų sprendimų.
dailioku spinteles_DSCN9969
„Malonu vėl būti su jumis, nes tikiu, kad į šį padėkos renginį susirinko visi tie, ką suvienijo „Šilutės sienos“ projektas ir bendras darbas. Džiaugiuosi, kad visi kartu padovanojome mūsų miestui tokį bendruomenišką kūrinį“, – sakė A.Dijokienė. Anot jos, Dailės skyriaus bendruomenė, pakviesta bendradarbiauti ir kurti istorinį projektą, atliko didžiausią darbą – kūrė eskizus, vizualizavo istorinį krašto laikmetį bei viską perkėlė ant „Sienos“.

Dailės skyriaus vadovas Arnoldas Milukas bei Meno mokyklos direktorė Daiva Pielikienė pripažino, kad šios komodos su stalčiais labai reikalingos jauniesiems dailininkams. Be to, tai jų darbo įvertinimas ir užmegztos partnerystės tęsinys ir įpareigojimas toliau bendradarbiauti.

„Nemažai mokinių į dailės pamokas kasdien atvyksta iš kaimų. Jiems labiausiai nepatogu kasdien vežiotis dailės reikmenis. Nuo šiol visi mokiniai turės kur laikyti dažus, pieštukus, popierių, nereikės jų kasdien nešiotis. Užrakintuose komodų stalčiuose vaikai galės laikyti ir nebaigtus kūrybinius darbus“, – sakė D.Pielikienė.

Oficialioji dovanos įteikimo ceremonija vainikuota juostelės perkirpimu. Tai padarė „Šilutės baldų“ direktorė A.Dijokienė, Šilutės meno mokyklos direktorė D.Pielikienė ir Dailės skyriaus vadovas A.Milukas.

Jaunieji dailininkai pakviesti pasivaišinti bandelėmis, kurias iškepė „Šilutės baldų“ valgyklos kepėjai.

Po padėkos renginio kalbinti Dailės skyriaus mokiniai sakė, kad labai džiaugiasi naujomis spintelėmis ir asmeniniais stalčiais.

Juos jau puošia lapeliai su šeimininkų vardais.

Daugiau nuotraukų „Facebook“ albume.