Dantų balinimas kapomis namuose ir balinimas lazeriu

Kiekvienas nori, kad jo išvaizda būtų tobula, kad jis galėtų mylėti save ir savo išvaizdą. Asmenys pasirenka, kaip rūpintis savo grožiu ir stiliumi, tačiau nevengia ekspertų teikiamų procedūrų, tai padeda įgyti daugiau pasitikėjimo. Viena iš dažniausiai žmonių pasirenkamų procedūrų yra dantų balinimas. Dantys - mūsų vizitinė kortelė, taip pat iš šypsenos daug galima pasakyti apie žmogaus gyvenimo būdą, rūpinimąsi išvaizda.

woman teeth before and after whitening. Over white background. Dental clinic patient. Image symbolizes oral care dentistry, stomatology.

Dantų balinimas yra visiškai neskausmingas procesas, kurio metu jūsų šypsena kardinaliai pasikeis. Yra daugybė būdų, kaip balinti dantis. Galite rinktis iš įvairių parduotuvėje pateiktų metodų, tokių kaip balinamasis kremas, balinimo juostelės ir juodojo krakmolo milteliai. Internete yra įprastas dantų balinimo metodas natūraliomis sąlygomis. Kai sodo rūgštį ir citrinos rūgštį reikia naudoti kartu, ar tai veiksmingas metodas, paliekame jums nuspręsti. Kai kurie žmonės sako, kad braškės padeda dantims įgauti gražesnę spalvą. Manome, kad neverta išbandyti nežinomų metodų, o geriau pasikliauti ekspertų pagalba ar konkrečiais jų nurodytais produktais.

KOKIE YRA DANTŲ BALINIMO BŪDAI? KURIS TINKAMIAUSIAS BŪTENT TAU?

Yra du pagrindiniai dantų balinimo būdai, dėl to reikia aptarti, kuris balinimo būdas Jums tinka labiausiai ir kurį verta išbandyti.

  • Pirmasis yra dantų balinimas kapomis namuose. Jei norite atlikti procedūrą namuose, verta pasirinkti šį balinimo būdą. Tai bus paprasta ir veiksminga procedūra, kurią išbandyti ragina ekspertai. Kiekvienas klientas yra individualiai konsultuojamas ir viskas parenkama pagal jo poreikius. Šis metodas yra labai efektyvus, ir patinka daugeliui jį išbandžiusių žmonių. Rezultatų nematysite iškart, reikia kelių procedūrų, tačiau gerus rezultatus galima garantuoti. Verta paminėti, kad šis dantų balinimo būdas yra daug pigesnis nei lazerinė chirurgija. Dauguma žmonių sako, kad tai yra saugiau, tačiau tai nebuvo įrodyta
  • Dantų balinimas lazeriu yra labai efektyvus dantų balinimo būdas. Pasirinkę šį dantų balinimo būdą, iškart po procedūros gausite norimą vaizdą. Užtenka vienos procedūros, ir jūsų šypsena pasikeis. Kaip minėta anksčiau, šis procesas yra brangesnis, nes efektas trunka ilgiau ir yra greičiau pasiekiamas. Procedūros metu yra pagaminamos kapos, kurių pagalba dantų atspalvis išlaikomas dar ilgiau.

Kiekvienas turi teisę pasirinkti, kuriai procedūrai jis teikia pirmenybę, nes kiekvieno danties emalis yra skirtingas. Kai kuriuos dantis reikia balinti kapomis  kelis kartus, o kitiems reikia lazerio pagalbos, nes žmonės turi skirtingus įpročius, pavyzdžiui, rūkyti ir gerti raudoną vyną, o jų pagalba dantys praranda savo spalvą. Viskas priklauso nuo jūsų pasirinkimo.

Jei ieškote procedūrų, kurios susijusios su dantimis, rinkitės Z. Romanovo Odontologijos Kliniką Kaune, nes čia yra platus odontologinių paslaugų spektras. Galima rinktis dantų protezavimą, implantavimą, estetinį dantų plombavimą, balinimą kapomis, burnos chirurgiją ir daugybę kitų procedūrų.

Kodėl dantų balinimas yra naudinga procedūra?

Dantų balinimas yra naudingas, nes žmogaus šypsena iš karto tampa gražesnė ir patrauklesnė akiai ir jam pačiam. Pacientai, kuriems buvo atlikta dantų balinimo operacija, yra labiau pasitikintys savimi, dažnai jiems pavyksta išspręsti bendravimo su kitais problemą. Kaip žinome, dantų balinimo procedūrą galima atlikti ir namuose. Nereikia operacijos, kuri galėtų pakeisti danties struktūrą. Balinimo procedūra nėra pavojinga, tačiau kai kurie žmonės nerekomenduoja balinti dantų, tai yra nėščios ir maitinančios moterys, žmonės su ypač jautriais dantimis, taip pat nepatartina jauniems žmonėms iki 16 metų, nes jų dantys ir emalis nėra iki galo susiformavę.

Dantistai Kaune, Z. Romanovo odontologijos klinikoje laukia Jūsų. Šiltas bendravimas, profesionalumas ir nuoširdus rūpestis – visa tai rasite odontologijos klinikoje, kurioje dirba tik geriausi specialistai.