Dar viena „Pamario“ krepšininkių pergalė

moteru krepsinisŠilutės moterų krepšinio komanda „Pamarys“ spalio 27-ąją sužaidė antrąsias rungtynes – savo aikštelėje susitiko su Alytaus „RKL“ krepšininkėmis. Rungtynės pareikalavo daug jėgų iš abiejų komandų, bet vis dėlto rezultatu 69:67 antrąja pergale džiaugėsi šilutiškės.

Mūsiškės žaidė vis geriau

Pirmasis kėlinys buvo sėkmingesnis mūsiškėms. Po sužaistų 10 min. švieslentė rodė 20:13 „Pamario“ naudai.

Antrajame kėlinyje mūsiškės taip pat rodė gražų žaidimą. Puikiai aikštelėje debiutavo Sandra Vaitkutė, kurios sustabdyti nepavyko net trims alytiškėms. Po varžovių krepšiu ji priversdavo prasižengti ne vieną „RKL“ žaidėją, o tai jas vedė iš proto. Pyko ant teisėjų, kad jie skiria neva nepelnytas pražangas, bet net man atrodo, kad krepšinyje ant varžovės rankų „suptis“ tikrai negalima.

Po 2 kėlinių rezultatą mūsiškėms pavyko padidinti dar dviem taškais – jos jau pirmavo 38:29.

Trečiąjį kėlinį mūsiškės žaidė dar geriau. Gražu buvo žiūrėti į Renatos Radišauskaitės taiklius vidutinio nuotolio metimus ir Loretos Stančiauskienės prasiveržimus po varžovių krepšiu. Toks žaidimas leido mūsiškėms išlaikyti pranašumą 59:48.

Jėgų vis mažėjo

Taip šauniai sužaidus 3 kėlinius, per ketvirtąjį vos neįvyko katastrofa. Pamarietės, atidavusios visas jėgas pirmuosiuose kėliniuose, ketvirtajame jėgų jau turėjo mažiau. Tuo pasinaudojusios alytiškės krovė kraitį sau ir net išsiveržė į priekį. Trys taiklūs varžovių tolimi metimai išvis išmušė iš vėžių šilutiškes.

Likus vos kelioms sekundėms iki finalinės sirenos, „Pamario“ krepšininkės pirmavo 2 taškais. Alytaus „RKL“ gavo kamuolį ir atakai turėjo net 11 sekundžių. Tada prasižengė L.Stančiauskienė ir varžovėms liko 7 sekundės atakai.

Viena „RKL“ komandos žaidėjų, varydamasi kamuolį bei atlikdama klaidinantį judesį, paslydo ir prarado kamuolį. Kamuolys – mūsiškių rankose, jos net atakos neorganizavo ir džiaugėsi dviejų taškų persvara 69:67.

Rezultatyviausios mūsų komandoje buvo trys žaidėjos, surinkusios dviženklius skaičius. S.Vaitkutė pelnė 23 taškus, atkovojo 9 kamuolius bei išprovokavo net 11 varžovių pražangų. R.Radišauskaitė pelnė 19 taškų, atkovojo 7 kamuolius. L.Stančiauskienė pridėjo 16 taškų, atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas. Inga Viliūnienė daugiausiai iš visos komandos atkovojo kamuolių – net 12 bei pelnė 69 taškus.

Artimiausias rungtynes pamariškės žais lapkričio 17 dieną Kaune su „SKK-Versan-KTU“ krepšininkėmis.