Dar viena veteranų „Šamų“ pergalė

veteranu krepsis FŠilutės veteranų komanda „Šamai 40+“ sunkiai, bet iškovojo dar vieną pergalę. Varžybose netrūko emocijų. Likus vienai minutei iki rungtynių pabaigos, dar nebuvo įmanoma nuspėti, kas laimės, o kas ris pralaimėjimo kartėlį.

Sekmadienį krepšinio salėje susitiko dvi veteranų komandos – Šilutės „Šamai“ ir Šiaulių „Autoera“.

Pirmąjį kėlinį rezultatu 17:12 laimėjo mūsiškiai. Per antrąjį kėlinį „Šamai“ dar labiau padidino savo persvarą ir pabaigoje jau pirmavo 8 taškais.

Paskutiniuose dviejuose kėliniuose netrūko emocijų, ne kartą reikėjo teisėjams raminti įsiaudrinusį svečių komandos suolelį. Ir „Šamų“ žaidėjui teisėjas skyrė techninę pražangą, nes jam pasirodė, kad šilutiškis per dažnai reiškia savo nuomonę, o aikštelėje tai daryti – ne vieta, reikia gerbti kiekvieną teisėjo sprendimą.

Toks chaosas aikštelėje buvo ne į naudą šilutiškiams. Trečiam kėliniui pasibaigus varžovai iš Šiaulių atsiliko vos 2 taškais (57:55).

Ketvirtasis kėlinys abiem komandoms ištampė nemažai nervų. Mūsiškiams kamuolys lyg tyčia nekrito, todėl svečiai rezultatą išlygino, o vėliau ir persvėrė.

Likus 4 minutėms iki varžybų pabaigos, „Šamų“ komandos lyderis L.Ulevičius gavo penktąją pražangą ir turėjo palikti aikštelę. Viltys laimėti vis mažėjo.

Bet likus vos kelioms sekundėms iki finalinės sirenos „šamas“ G.Šimkus (nr. 11) įmetė tokius komandai reikalingus 2 taškus – rezultatu 74:72 priekyje „Šamai“!

Vėliau varžovai prasižengė ir mūsų žaidėjas R.Petkevičius galėjo dar padidinti rezultatą 2 taškais. Bet jam pavyko įmesti tik vieną baudą iš dviejų.

Vis dėlto šiauliečiams nebepavyko nieko pakeisti – nuskambėjusi sirena paskelbė sunkokai iškovotą Šilutės „Šamų“ pergalę 75:72.