Darželinukai pamokė ir Karlsoną

gintarelio judejimo savaiteVisoje Lietuvoje rugsėjo pabaigoje mokyklose ir ikimokyklinėse įstaigose vyko įvairūs renginiai, skirti Judėjimo savaitei paminėti. Ta proga nuotaikingą šventę mažiesiems auklėtiniams bei jų pedagogams surengė ir Šilutės lopšelio – darželio „Gintarėlis“ bendruomenė.

Rudeniškai saulei lepinant darželio kieme visi vaikai ir auklėtojos apšilo kolektyvinėje mankštoje. Mažuosius aplankė ir linksmasis animacinių filmų herojus Karlsonas, kuris, kaip daugelis atsimena, yra linkęs kramsnoti saldumynus ir drybsoti prieš televizorių, bet su vaikais ir jis pajudėjo.

Po renginio kalbinta įstaigos direktorė Stefanija Petkuvienė sakė, kad prie Judriosios savaitės akcijos darželyje kasmet prisijungia vis daugiau dalyvių. Šiemet jų buvo net 126.

Renginio metu pas mažuosius šilutiškius buvo užsukusios ir Šilutės rajono savivaldybės administracijos Visuomenės sveikatos biuro atstovės. Viešnios padėkojo sportuojantiems vaikams ir jų pedagogams už iniciatyvą bei už dalyvavimą piešinių konkurse „Sveikatai palanki priemonė“ įteikė simbolines dovanėles.