Daugiausiai čempionų paruošė „Pamarys“

Kovo 2 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionatas, į kurį susirinko 170 dalyvių iš visos Lietuvos. Šilutės rankų lenkimo klubas „Pamarys“ laimėjo I vietą komandinėje įskaitoje.

Šilutės rankų lenkimo klubas „Pamarys“

Jaunieji tvirtarankiai varžėsi skirtingose svorio ir amžiaus kategorijose. Dienos pabaigoje išdalinta 60 medalių komplektų – 30 dešine ir 30 – kaire ranka. Kategorijų nugalėtojai iškovojo ne tik čempionų titulus, bet ir galimybę atstovauti Lietuvą Europos rankų lenkimo čempionate Slovakijoje gegužės mėnesį.

Daugiausiai čempionų paruošė „Pamarys“, treneriai Aleksandras Pancerovas, Eglė Vaitkutė ir Vilija Parnarauskienė. Mūsiškiai ir laimėjo pirmąją  vietą. Antroji vieta atiteko jungtinei Radviliškio, trečioji – Kuršėnų komandoms.

Kovo 23 d. Radviliškyje vyks Nacionalinis Lietuvos čempionatas, kuriame dalyvaus pajėgiausi šalies rankų lenkikai ir išsiaiškins šių metų čempionus.