Degučių moksleiviai atsisveikino su mokykla

deguciu mokykla_paskutine_mokslo_metu_diena2Baigėsi dar vieni mokslo metai, o atsisveikinimo su mokykla diena išaušo saulėta ir vasariška, atnešdama mums gerą nuotaiką.

Šiltą popietę vaikai ir jų tėveliai rinkosi  į mokyklą. Mokiniai parodė tėveliams ko išmoko: vaidino, dainavo, deklamavo. Po to buvo įteikti pažymėjimai ketvirtokams – jie atsisveikino su pradžios mokykla. Taip pat apdovanoti geriausiai besimokantys, įvairių varžybų nugalėtojai, daugiausiai knygų perskaitę mokiniai. Dovanų ir gerų linkėjimų sulaukėme ir iš šventės svečių – Žemaičių Naumiesčio gimnazijos ugdymo aptarnavimo skyriaus vedėjos Danutės Lileikienės bei Degučių bendruomenės seniūnaitės Vilijos Eičienės.

Pasibaigus oficialiąjai daliai vaikų ir tėvelių laukė staigmena – nemokamas batutas ir įvairūs žaidimai, kuriuos mums dovanojo Bendruomeniniai šeimos namai, esantys Žemaičių Naumiestyje ir šaunios jų darbuotojos. Visi džiaugėmės galimybe smagiai praleisti popietę, pasivaržyti įvairiose estafetėse, kurių nugalėtojai buvo apdovanoti prizais. Žaidimai ir pramogos tęsėsi iki pat vakaro, nes niekas nebenorėjo eiti namo.

Už puikias pramogas ir prizus norime padėkoti Bendruomeninių šeimos namų darbuotojoms: projekto koordinatorei Almai Pupšienei, socialinei darbuotojai Irenai Vismantienei, vaikų priežiūros specialistei Indrei Lileikienei bei Viktorijai Jurkšaitienei.