Degutiškius bibliotekoje sužavėjo šiluma, erdvė, žaislų ir knygų gausa

deguciai bibliotekojeMiestas. Centrinė gatvė. Skubantys žmonės ir automobiliai… Nė vienas iš šių žodžių neturi nieko bendra su ramybe, šiluma, svetingumu. Ir niekas nepagalvoja, kad mūsų Šilutėje, pilnoje kasdienio šurmulio, gali būti tokia vieta, kurioje slypėtų ir ramybė, ir šiluma, ir svetingumas, bei tilptų tūkstančiai paslapčių…

Tokia vieta yra, o ji vadinasi – Šilutės F.Bajoraičio viešoji biblioteka. Tiems, kas nustebs, kaip visa tai gali būti bibliotekoje, siūlome nueiti ir įsitikinsite, kad mes sakome tiesą. Mes – tai Žemaičių Naumiesčio gimnazijos Degučių skyriaus mokinukai, bibliotekoje apsilankę lapkričio 15 d.

Buvome nustebinti bibliotekos erdvumo, šviesumo, jaukumo, knygų gausos. Net ir žaidimų, žaislų radome, ir su kitų ugdymo įstaigų vaikučiais pabendravome. Šokome, žaidėme su lopšelio – darželio „Gintarėlis“ vaikais, vaišinomės žolelių arbata, skanavome uogienių kartu su Žibų pradinės mokyklos pirmokėliais. Vaišes ruošė bibliotekininkės iš pačių surinktų žolelių ir pačių virtų uogienių.

Taip pat žiūrėjome vaidinimą „Marsiečiai darže“, kurį parodė „Gintarėlio“ mažieji.

Bibliotekos darbuotojos Sandra ir Liuda pasakojo apie nepaprastą knygų gyvenimą, naują įstaigos inventorių ir įvairiapusišką bibliotekos veiklą.

Už svetingumą, turiningai praleistą laiką dėkojame visam bibliotekos kolektyvui, už draugiškumą – „Gintarėlio“ vaikams ir Žibų pradinukams, už galimybę nuvažiuoti į Šilutę – Žemaičių Naumiesčio gimnazijos administracijai.