Deividas Dulkys: esu bedarbis, bet dabar mano tikslas – žaisti Lietuvos krepšinio rinktinėje

dulkysTrečiadienio naktį iš Jungtinių Amerikos Valstijų į Lietuvą parskrido pirmą kartą į nacionalinę šalies rinktinę pakviestas Deividas Dulkys. NCAA lygoje išgarsėjęs lietuvis, sulaukė asmeninio kvietimo iš Kęstučio Kemzūros ir nedvejojęs sutiko atvykti į treniruočių stovyklą.

„Ši kelionė namo man buvo ypatinga. Pirmą kartą atvažiavau dirbti, o ne atostogauti. Nuo tos dienos, kai pradėjau žaisti krepšinį, mano svajonė buvo žaisti už Lietuvą. Dabar manęs lauks rinktinės stovykla – naujas ir labai malonus išbandymas  mano karjeroje“, – 15min.lt prisipažino šiek tiek su akcentu lietuviškai kalbantis šilutiškis.

„Sese, rytoj šnekėsimės labai daug. Turiu patobulinti savo lietuvių kalbą“, – Vilniaus oro uoste pasitikusios sesers Kamilės su šypsena prašė Deividas. – Likusias dienas iki rinktinės stovyklos, kuri kitą savaitę prasidės Druskininkuose, D.Dulkys praleis Šilutėje su savo šeima. Krepšininkas jau svarsto, kur galės sportuoti ir pamėtyti į krepšį.

„Jau žinau, kad tik grįžęs, brolis ieškos, kur prisiliesti prie kamuolio. Be krepšinio jis negali nė dienos. Jo užsispyrimas begalinis, labai juo didžiuojuosi“, – dar lūkuriuodama dvejais metais vyresnio brolio kalbėjo Kamilė Dulkytė.

Po NCAA sezono pabaigos kovo mėnesį, 24-erių D.Dulkys ilsėjosi trumpai, o paskutinį mėnesį rinktinės stovyklai ruošėsi specialioje NBA naujokų stovykloje Las Vegase.

„Ilsėjausi tik savaitę. Niekada negalėjau sustoti ir nieko nedaryti. Noras patekti į rinktinę yra didžiulis, todėl motyvacijos ruoštis ir sportuoti turėjau kaip niekada daug“, – pasakojo atakuojantis gynėjas.

Plačiau skaitykite 15min.lt