Dėl diskotekos su RADISTAIS kaunasi septynios rajono mokyklos

Silutes pirmoji gimnazija MAMAŠią savaitę „Šilutės naujienų“ Facebook paskyroje sulaukėmė daugybės moksleivių žinučių, prašančių palaikyti jų mokyklas konkursuose „Mokyklų kovos“ ir „Keliauk su visa klase į M.A.M.A!“.

„Šilutės naujienos“ patyrinėjo „Mokyklų kovų“ galeriją ir aptiko, kad šiame konkurse dalyvauja net septynios mūsų rajono pagrindinės mokyklos ir gimnazijos.

Konkurse „Keliauk su visa klase į M.A.M.A!“ su įspūdinga nuotrauka dalyvauja Šilutės pirmoji gimnazija, tad ne veltui šiuo metu jie yra vieni iš lyderių.

Laimės surinkusieji daugiausiai balsų

„DELFI“ organizuotas konkursas „Mokyklų kovos“ prasidėjo spalio 20 dieną ir tęsis iki lapkričio 16 d. Konkurso organizatoriai skelbia, kad dalyviai registracijos lange privalo įkelti žaismingą savo mokyklos mokinių nuotrauką. Nuotraukoje gali matytis arba visos mokyklos mokiniai, arba viena klasė ar tiesiog konkrečios mokyklos mokinių būrelis.

Viena mokykla konkurse gali užregistruoti vieną nuotrauką, jeigu įkeliama daugiau tos pačios mokyklos nuotraukų, konkurse dalyvaujančia laikoma ta, kuri turi daugiau balsų „LIKE“.

Į konkurso finalą, kuris įvyks 2015 lapkričio 16 d., pateks penkios daugiausiai „LIKE“ balsų surinkusios nuotraukos (mokyklos) bei penkios mokyklos, atrinktos radijo stoties ZIP FM laidoje RADISTAI.

Finalo metu (lapkričio 16 d.) iš dešimties mokyklų burtų keliu RADISTAI išrinks trijų prizinių vietų laimėtojus. Joms ir atiteks konkurso prizai.

Pirmosios vietos nugalėtojai laimės RADISTŲ diskoteką – karnavalą mokykloje kalėdiniu laikotarpiu. Antrosios ir trečiosios vietos prizininkai gaus 50 kvietimų mokyklai į RADISTŲ gimtadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Nuotraukos įvairios

„Mokyklų kovose“ dalyvauja Martyno Jankaus pagrindinė mokykla, Vainuto gimnazija, Katyčių pagrindinė mokykla, Kintų pagrindinė mokykla, Pamario pagrindinė mokykla, Šilutės pirmoji gimnazija, Šilutės Vydūno gimnazija.

Žvelgiant į konkursines nuotraukas akivaizdu, kad vieni mūsų rajono moksleiviai stengėsi labiau, o kiti galbūt šiek tiek patingėjo. Akį patraukia žaisminga Pamario pagrindinės mokyklos nuotrauka, kurioje vaikai smagią emociją kuria berdami miltus ir kiekvienas savaip spinduliuodami gerą nuotaiką. Visiškai kitokia Vydūno gimnazijos nuotrauka, kurioje mokiniai paslaptingi, užsidengę savo veidus.

„Mokyklų kovose“ dalyvaujančių mūsų rajono mokyklų surinkti „LIKE“ pasiskirstę išties įspūdingai – nuo 1 iki 6000. Kadangi konkursas dar vyksta, už mūsų mokyklas galite balsuoti internete: 

 

Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla

 Martyno Jankaus


Vainuto gimnazija

 Vainuto gimnazija


Katyčių pagrindinė mokykla

 Katyciu pagrindine


Kintų pagrindinė mokykla

 Kintu pagrindine


Šilutės Pamario pagrindinė mokykla

Pamario pagrindine

 


Šilutės pirmoji gimnazija 

 Pirmoji gimnazija


Šilutės Vydūno gimnazija

Vyduno gimnazijaVažiuoti į M.A.M.A nori Pirmoji gimnazija

Radijo stoties „Radiocentras“ paskelbtame konkurse „Keliauk su visa klase į M.A.M.A!“ reikia užregistruoti savo klasę ir įkelti smagią jos nuotrauką į www.rc.lt. Daugiausiai balsų surinkusi klasė galės apsilankyti M.A.M.A. apdovanojimuose, pašokti RC 25-ajame gimtadienyje, pamatyti renginio užkulisius bei pasistiprinti „Charlie pizza“ picomis. Nugalėtojas paaiškės gruodžio 1 d. Palaikyti Šilutės pirmąją gimnaziją galite spausdami „LIKE“ radijo stoties „Radiocentras“ Facebook paskyroje (http://woobox.com/mvzkc7/vote/for/11045768)