Dėl kelialapio į respublikines varžybas kovojo švėkšniškės

 Sveksna krepsinisSausio viduryje visoje Lietuvoje startavo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo mokyklų mokinių krepšinio 3×3 tarpzoninės varžybos, o vasario 3 dieną, finalinėse varžybose Jonavoje, šių varžybų nugalėtojai rinksis kovai dėl stipriausios krepšinio 3×3 komandos vardo šalyje.

Švėkšnos „Saulės“  gimnazijos krepšinio 3×3 merginų komanda, puikiai dalyvavusi Šilutės rajono kaimo mokyklų  mokinių krepšinio varžybose ir tapusi rajono čempione, varžėsi ir rungtynėse Rietave. Į Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių tarpzonines krepšinio 3×3 varžybas  merginos A.Žiliūtė, I.Bočkutė, A.Kubiliūnaitė ir E.Andriuškaitė išvyko kupinos energijos, optimizmo ir užsispyrimo. Buvusios Žemaitijos kolegijos krepšinio aikštelėje jėgas reikėjo išbandyti su Rietavo rajono Žadvainių pagrindinės mokyklos bei Klaipėdos rajono Pašlūžmio mokyklos – daugiafunkcinio centro merginomis.

Prieš Paslūžmio komandą merginos laimėjo nesunkiai, rezultatu  9:1. O su Žadvainių krepšininkėmis kova baigėsi skaudžiu vos 1 taško pralaimėjimu 4:5.

Šis pralaimėjimas švėkšniškėms užkirto kelią į Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių finalines krepšinio 3×3 varžybas, vyksiančias Jonavoje. Nusivylimą ir ašaras šiek tiek kompensavo krepšinio varžybų organizatorių įteikti antrosios vietos diplomai ir medaliai.

Gyvenime ne visada pavyksta laimėti, tačiau merginos nenuleido rankų ir su dideliu optimizmu vėl renkasi į treniruotes, linkėdamos sau, tvirtumo, užsispyrimo ir sėkmės ateityje.