Dešimtmečiai tarptautiniame turnyre iškovojo bronzą

futbolas komandaVšį „Šilutės sportas“ vaikai, treniruojami S.Česnulio ir B.Mackevičiaus, dalyvavo „Banga cup“ dešimtmečių tarptautiniame aštuonių komandų mažojo futbolo turnyre. Šilutiškiams pavyko pasipuošti bronzos medaliais. Geriausiu turnyro gynėju išrinktas Šilutės komandos žaidėjas Aironas Trakšelis.

Pirmąją dieną vyko varžybos pogrupyje. Šilutiškiai nugalėjo Telšių komandą 4:0, Gargždų I komandą – 0:2, Klaipėdos komandą – 6:1.

Mūsų jaunieji futbolininkai pateko į finalinį ketvertą ir tęsė varžybas kitą dieną: su Gargždų I komanda sužaidė lygiosiomis 1:1, nusileido Plungės komandai 3:8, o latvius iš JFK Saldus nugalėjo 3:1.

I vietą turnyre iškovojo Gargždai-I, antroji atiteko Plungės futbolininkams, trečioji – šilutiškiams.