Dešimtmetį minintis dziudo klubas „Kumikata“ surengė tarptautinį turnyrą

dziudo kumikata visi 5Šeštadienį Šilutėje vyko dziudo čempionatas, skirtas mūsų miesto dziudo klubo „Kumikata“ 10 metų sukakčiai paminėti. Turnyre dalyvavo per 200 sportininkų iš Lietuvos ir Latvijos miestų.

Netrūko ir žiūrovų, nes renginys buvo nemokamas. Nemažas būrys žiūrovų buvo pačių imtynininkų tėveliai.

Gluosnių gatvėje esanti krepšinio salė pasikeitė kardinaliai. Ten, kur skirta lakstyti krepšininkams, buvo sukloti tatamiai, jie buvo suskirstyti į tris zonas, tad vienu metu buvo galima stebėti tris kovas.

Visiems buvo smagu stebėti techniškai metimus atliekančius jaunuosius dziudistus, bet būta ir nemažai ašarų. Tačiau jos greitai baigdavosi, treneriui pasakius paskatinamąjį žodį. Šiems sportininkams tikrai netrūksta vyriškumo.

Geriausiai iš šilutiškių merginų sekėsi Aistei Girdvainytei, ji savo svorio kategorijoje iškovojo čempionės vardą bei džiaugėsi auksiniu medaliu ir taure. Tai vienintelė „Kumikatos“ sportininkė, kuriai tądien pavyko iškovoti čempionės vardą.

Komandos draugė Radvilė Macko savo svorio kategorijoje užėmė III vietą. Radvilei taip pat atiteko specialusis prizas kaip jauniausiai čempionato dalyvei mergaičių grupėje. Prizą įsteigė Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus.

Šilutiškiams berniukams nepavyko pasipuošti auksu, bet sidabras taip pat pradžiugino. Savo svorio kategorijose II vietas užėmė Pijus Jogminas, Emilis Stanys, Nojus Kungys, Uosis Knapkis. III vietas savo svorio kategorijose iškovojo Giedrius Eidukis, Ronaldas Kiaulakis, Matas Gerulskis, Rokas Arnašius, Domas ir Aras Plikšniai, Arnas Galdikas, Mantas Sungaila.

Treneris Rimvydas Lukošius dėkoja organizatoriams ir rėmėjams – be jų finansinės pagalbos būtų  sunku surengti tokią dziudo šventę Šilutėje.

Daugiau nuotraukų „Facebook“ albume.