Dešimtokams palinkėta sėkmės ugdymosi pasiekimų patikrinimo sesijoje

IMG 2874Penktadienio popietę Traksėdžių pagrindinės mokyklos aštuntos klasės mokiniai pakvietė dešimtokus ir mokytojus į renginį, skirtą palydoms į artėjančią ugdymo pasiekimų patikrinimo (PUPP) sesiją, kurioje dalyvaus devyni dešimtos klasės vaikinai.

Renginį pradėjo aštuntos klasės merginos, padainavusios gražią ir prasmingą dainą. Po to sekė įvairūs palinkėjimai, patarimai, paguodos žodžiai. Kad dešimtokai PUPP metu labai nesijaudintų, jų jaunesni kolegos aštuntokai bandė pakelti dvasią suvadindami linksmą spektaklį.

Dešimtokai neliko skolingi – jie tarė atsakomuosius žodžius, o savo jaunesniems draugams padovanojo gražiai supakuotą dovaną.

Nepamiršta padėkoti ir mokytojams, kurie dešimt metų mokė ir ugdė netrukus mokyklą baigsiančią dar vieną dešimtokų laidą.

Gražiai ir prasmingai kalbėjo, sėkmės linkėjo dabartinių dešimtokų buvusi pradinių klasių mokytoja Aldona Potrienė, klasės auklėtoja Irena Vasiliauskienė, aštuntos klasės auklėtoja Aldona Gavutienė. Mokyklos direktorė Birutė Morkevičienė, mokanti dešimtokus gimtosios kalbos, ne tik linkėjo sėkmės ir drąsos ateityje, bet ir kiekvienam mokiniui padovanojo po knygų skirtuką su savo pačios sukurtais eilėraščiais.

Kitą savaitę dešimtokai jau atliks pirmąją PUPP užduotį – vyks gimtosios kalbos (žodžiu) pasiekimų patikrinimas. Beje, netrukus ir jų jaunesnieji  draugai aštuntokai atliks pirmąją standartizuotų testų užduotį.