Devyni boksininkai gins rajono garbę Kėdainiuose

 

DSC03170Lapkričio 20-23 dienomis, Kėdainių arenoje vyks 2019 metų Lietuvos bokso čempionatas, kuriame savo jėgas išmėgins visi Lietuvos pajėgiausi vyrai ir moterys.

Šiandien anksti ryte Šilutės bokso klubas „Kovotojas“ kartu su savo treneriu Vincu Murausku išvyko į Kėdainius, kur lapkričio 20-23 dienomis, Kėdainių arenoje vyks 2019 metų Lietuvos bokso čempionatas.

Dešimtyje moterų ir aštuoniose vyrų svorio kategorijose kovosiantis atletai sieks tapti savo šalies čempionais ir taip įgyti teisę atstovauti savo šalį Pasaulio bei Europos bokso čempionatuose, 2020 metų Tokijo olimpinėse žaidynėse.

Šilutę atstovaus devyni krašto boksininkai ir boksininkės, tarp kurių: Marius Kontrimas, Edgaras Skurdelis, Vytautas Blasys, Kęstutis Nemanius, Tomas Olberkis, Rugilė Altaravičiūtė, Paulina Lazdauskaitė, Austėja Aučiūtė ir Deividas Girulis.

Šis čempionatas taip pat pažymės gražų jubiliejų – Kėdainių krašto bokso 50-metį! Čempionato metu bus pagerbti nusipelnę krašto bokso visuomenės žmonės, bokso veteranai.

Varžybų tvarkaraštis:

20 d. čempionato atidarymas ir preliminarios kovos, pradžia 17 val.
21 d. preliminarios kovos, pradžia 17 val.
22 d. pusfinaliai, pradžia 17 val.
23 d. finalai, pradžia 12 val.