Didysis šeimos gynimo maršas praskris pro visą Lietuvą, dalyvaus ir Šilutė

Jau keletą mėnesių tautiečiai planavo protesto žygį, bet tik panaikinus judėjimo ribojimus organizuojamą akciją galima realizuoti. Šiai akcijai jau pasiruošę ir Šilutės krašto žmonės.

Šio protesto metu visuomenė galės pareikšti nuomones dėl Stambulo konvencijos, partnerystės įstatymo nepriėmimo ir visų įstatymų, kurie palaiko „Gender“ ideologiją.

Ši ideologija kilo iš feministinio sąjūdžio, tačiau dabar vis labiau iškreipia visuomenę. Jai pritariantieji siūlo atsisakyti biologinės dviejų lyčių apibrėžimo sampratos kaip suvaržymo, neigti vyro ir moters šeimos reikšmę, atskirti tėvus nuo vaikų, atsisakyti bet kokių ribojimų seksualinėje srityje.

Akcijos organizatoriai pabrėžia, kad jie nepritaria visiems minėtiems teiginiams.

Kovo 28 d. nuspręsta, kad protesto akcija vyks gegužės 15 d. Iš visų miestų suvažiavę automobiliai susitiks autostradoje Klaipėda – Vilnius ir sudarys automobilių koloną, kurios tikslas – pasiekti Vingio parką Vilniuje.

„Didysis šeimos gynimo maršas 2021“ buvo ruošiamas ne vieną mėnesį. Yra dešimtys organizacijų, kurios remia šią akciją. Taip pat sukurtas oficialus tinklalapis, kuriame dalyviai gali įsigyti įvairios tautinės atributikos ir sekti naujienas. Protesto akcija prasidės automobiliams pajudėjus. Klaipėdoje automobilių koloną išlydės roko muzikos grupė „C.A.F.E“. Visa kelionė bus filmuojama dronu, automobiliai pasipuoš tautine atributika.

Atvykę į Vingio parką dalyviai laikys įvairius plakatus su reikalavimais, taip jie išreikš savo nuomonę apie dabartines aktualijas šalyje.

„Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ vadovas Raimondas Grinevičius Infa.lt interviu pasakojo, kad kiekvieną dieną buvo atliekamas juodas darbas: tariamasi dėl aikštelių, tariamasi su Vingio parko vadovybe, buvo ruošiami pranešimai policijai.

Akcijoje dalyvaus Klaipėdos, Telšių, Tauragės, Šiaulių, Marijampolės apskritys. Iš Šilutės savivaldybės akcijoje žada dalyvauti ne tik šilutiškiai, bet ir rusniškiai. Kiekvienas miestas šiai protesto akcijai organizuoti turi savo koordinatorius, kurie informuoja ir registruoja dalyvius. Prie maršo jungsis ir daug baikerių klubų, taip pat ir taksi automobilių.

 

Papildoma inf.

Vėliau organizatoriai patikslino tikrąją „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ datą. Akcija įvyks gegužės 15 d. 

Korespondentė, interneto svetainės administratorė.