Dienos centro vaikai užsidirbo kelionę į Nidą

TALKA kelionei i nida 1Grupė Šilutės dienos centro vaikų netrukus keliaus laivu į Nidą, tokią kelionę vaikams iš socialiai remtinų šeimų dovanojo Šilutės šeimų klubas. Bet tai nebuvo, kaip įprasta, labdaringa auka – vaikams, norintiems pakeliauti, buvo pasiūlyta pirmiau atlikti prasmingą darbą.

Šilutės šeimų klubas, kuriam vadovauja Vilija Liatukienė, internete paskelbė, kad renka pinigus socialiai remtinų vaikų kelionei į Nidą.

Į diskusiją įsitraukė garsus Lietuvoje derybų meistras, Vilniaus universiteto Tarptautinės verslo mokyklos dėstytojas ir UAB „Euroterma“ (DerybosLT) įkūrėjas Darius Rupšlaukis (beje, gimęs Rusnėje, o mokyklą baigęs Švėkšnoje). Jis teigė, kad neužtenka vaikams įbrukti dovaną ir jaustis padarius gerą darbą. Derybų ir pardavimų konsultanto nuomone, socialiai remtinų šeimų vaikai auga neturėdami pavyzdžio, kad pinigai yra uždirbami, o ne gaunami.

Todėl Šeimų klubui kilo idėja Rusnėje surengti talką kartu su vaikais. Tokiai idėjai pritarė ir rajono savivaldybės tarybos Socialinių reikalų komiteto nariai.

Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė talkininkams, ieškantiems prasmingos veiklos, pasiūlė sutvarkyti etnografines Skirvytėlės kapines.

Birželio 20 dienos popietę darbo ėmėsi būrys vaikų iš Dienos centro kartu su vadovėmis Egidija Kazlauskiene ir Lina Kurmyte – Vencke, Šilutės socialinių paslaugų centro direktore Rasa Jakiene, jos pavaduotoja Gintare Jankauskiene, rajono Tarybos nariais Daiva Žebeliene, Sandra Tamašauskiene ir Antanu Kubaičiu.

Verslininkas Darius ir kiti aukotojai jau paaukojo pakankamą sumą vaikų kelionei į Nidą.

jaunimo banga spaudos remimo fondo