Dirbtuvės ant ratų Žemaičių Naumiestyje

Kiekvieną antradienį nuo 9 iki 13 valandos Žemaičių Naumiesčio turgaus aikštėje, šalia muziejaus, nuo gegužės mėnesio stovi baltas autobusiukas.

G. Delnininkaitis prie savo važinėjančių dirbtuvių.

Skirtingai nei netoliese išsidėstę prekeiviai dėvėtais rūbais, šiame autobusėlyje teikiama labai reikalinga paslauga – čia, dirbtuvėlėje ant ratų remontuojama įvairi kompiuterinė technika, mobilūs telefonai.

Kaip sakė šiuo autobusiuku į Žemaičių Naumiestį atvažiuojantis Giedrius Delnininkaitis, šiuo darbu jis užsiima jau 18 metų. Tad turi pakankamai patirties tvarkant įvairių rūšių kompiuterinę techniką.

Žmonėms patogu, nes viską stengiamasi padaryti čia pat vietoje. Ir tik labai ypatingais atvejais daiktas vežamas į stacionarią dirbtuvę.

Meistras tvarko ir tuomet, kai kompiuteris „nebeklauso“, stringa programinė įranga, ir kai reikia suremontuoti kompiuterių „geležį“ – įvairius techninius dalykus. Taip pat čia galima gauti pagalbą, jei kažkas atsitiko planšetiniam kompiuteriui ar mobiliam telefonui.

Be to, esant reikalui čia pat galima pasidaryti kokio dokumento kopiją, atsispausdinti spalvotu spausdintuvu ar net nuskenuoti į kompiuterinę laikmeną. Meistras turi ir įvairių atsarginių dalių: kalbantis priėjo moteriškė, kuriai jis čia pat pardavė kompiuterinį maitinimo bloką ir pritaikė jį kompiuteriui.

Atvažiuojantis kompiuterinių dalykų žinovas G. Delnininkaitis kiekvienam pataria, kaip išspręsti su tokia ar panašia technika susijusius keblumus.