„Dizmeikerio“ konkurse gimnazistės darbas – originaliausias

pirmoji gimnazija dizmeikerisKauno technologijų universiteto studentų iniciatyva buvo organizuotas respublikinis dailės kūrinių konkursas „Dizmeikeris“, kuriame moksleiviai galėjo atskleisti savo kūrybiškumą, kurdami moksleivio darbo kalendoriaus viršelį.

Šilutės pirmosios gimnazijos mokiniai taip pat dalyvavo šiame konkurse ir pelnė apdovanojimų.

Vertinti darbus organizatoriai subūrė gausų būrį menų srities atstovų, grafinio dizaino specialistų, žiniasklaidos inžinerijos studentų mokslinės draugijos atstovų.

Vertinimo komisija išskyrė 13 darbų. Išrinko I vietos laimėtoją, du II vietos ir tris III vietos laimėtojus, apdovanoti originaliausio, kūrybiškiausio, šiuolaikiškiausio darbų autoriai, geriausios idėjos autoriai. Dar du dalyviai gavo dėstytojų bei studentų simpatijų prizus. Visiems kitiems konkurso dalyviams įteikti padėkos raštai ir atminimo dovanėlės.

Gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, konkurso dalyviai buvo pakviesti į konkurso rezultatų aptarimą ir apdovanojimų ceremoniją.

Šilutės pirmosios gimnazijos mokinėms Gintarei Norvilaitei, Emilijai Bučinskaitei, Mildai Šveikauskaitei, Kristinai Pučkoriutei, Robertai Stirbytei gimnazijos administracija sudarė galimybę dalyvauti šiame renginyje.

Konkursas buvo įdomus. Galėjome pamatyti ir įvertinti kitų darbus, pabendrauti  su universiteto dėstytojais ir profesoriais bei savo bendraamžiais iš kitų Lietuvos mokyklų.

Džiaugiamės, kad Milda Šveikauskaitė pelnė „Originaliausio darbo“ apdovanojimą, kurį jai įteikė įmonės „PakMarkas“ rinkodaros vadybininkas Jonas Akelis.