Domas Saulevičius: „Esu dėkingas savo mokytojams“

Šilutės muzikos ir meno mokyklą pradėjau lankyti dar pirmoje klasėje ir nuo pat pirmųjų dienų šioje mokykloje mokytis buvo gera.

Domas sako, kad vienas įsimintiniausių pasiekimų buvo laimėjimas moksleivių konkurse „Dainų dainelė“.

Vienas įsimintiniausių momentų mokantis šioje mokykloje – tai praleistas laikas su mokytojais. Mokytojai visuomet sukurdavo šiltą ir jaukią aplinką, kurioje buvo galima ne tik ko nors išmokti, bet ir pailsėti.

Čia užgimė ir mano noras dainuoti. Už tai esu dėkingas mokytojai Daivai Pielikienei, kuri kruopščiai dirbo su manimi ir skyrė daug laiko mokydama mane dainuoti. Dainuodavome ne tik mokykloje, bet ir savaitgaliais mokytojos namuose – namų „spintoje“ (taip aš vadinau kambarį, kuriame vykdavo repeticijos. Kartu 2010 metais laimėjome Lietuvos televizijos vaikų ir moksleivių konkursą „Dainų dainelė“. Tai buvo viena įsimintiniausių akimirkų bei vienas didžiausių mano pasiekimų mokantis šioje mokykloje.

Esu dėkingas savo fortepijono mokytojai Reginai Rožienei, bei visoms teorinių disciplinų mokytojoms, kurios palengvino mano kelią tęsiant muzikos studijas. Šiuo metu mokausi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, profesoriaus Algirdo Januto dainavimo klasėje. Esu be galo laimingas ir dėkingas Šilutės muzikos ir meno mokyklai bei jos mokytojams už skirtą laiką man bei suteiktas žinias.

Mokyklos jubiliejaus proga norėčiau palinkėti mokytojams ir toliau vystyti nuoširdžius santykius su mokiniais, o jauniesiems menininkams – ryžto, nebijoti klysti bei susikurti tokias nuostabias akimirkas, kurios lydės jus visą gyvenimą.