Dovana antrajai pusei: intymūs žaisliukai užima vis svarbesnę vietą

Kalėdos, gimtadieniai, sukaktuvės ar Valentino diena – progos, kai antrajai pusei negailime dovanų ar dėmesio. Nors dovanų antrajai pusei tendencijose jau ilgus metus vyrauja tokie dalykai kaip kosmetika, juvelyrika, elektroniniai įrenginiai ir kt. 2020 metais į dovanų TOP viršūnę netikėtai įsiveržė intymūs, seksui skirti, žaisliukai.

Ekspertų teigimu, tokį šuolį lėmė įvestas karantinas, kurio metu žmonės priversti sėdėti namuose, nuobodžiauti, todėl čia pasitelkiamos fantazijos ir erotinės svajonės.

TOP 5 intymios dovanos pradedantiesiems

Erotinių prekių parduotuvės „Fantazijos“ duomenimis, yra 5 dalykai, kuriuos rekomenduojama išbandyti, pradedančioms erotinius žaidimus, poroms.

  1. Masažo aliejus

Ar gali būti geresnė preliudija nei erotinis masažas? Naudokite tokiam masažui skirtus aliejus, kūno kremus ar masažines žvakes. Tokios kosmetinės priemonės iš erotinių prekių parduotuvės yra papildytos afrodiziakais, kurie veikia kaip natūralus stimuliatorius. Tokia dovana bus išties puiki pradedantiesiems. Ji nieko nereikalauja – tik meilės, dėmesio ir tobulo masažo.

  1. Erotinė literatūra

Galbūt norisi daugiau intymumo ir erotikos miegamajame, tačiau neidrįstate savo slapčiausių troškimų išsakyti savo antrajai pusei? Padovanokite jam ar jai sekso literatūros. Tokia dovanėlė gali tapti puikia užuomina, kad jūs esate pasiruošę lovos eksperimentams.

  1. Stalo žaidimai

Vyrams galbūt nėra tokia svarbi prieliudija prieš aktą, tačiau moteris visada sujaudina šis tas seksualaus ir netikėto. Tad pažaiskite „Tiesą ir drąsą“ arba „Aš niekada“. O gal jūs esate kortų žaidimo mėgėjai? Tada nesuklysite padovanoję brangiam žmogui „Kamapoker“ žaidimą.

  1. Vibro žiedas

Viena dažniausių problemų tarp porų – per trumpa lytinio akto trukmė. Tačiau tiesmukai pažerti kritikos mylimam asmeniui nevalia. Todėl visada yra išeitis, padovanokite jam penio žiedą. Jis padės prailginti akto trukmę, o erekcija būs žymiai tvirtesnė. Tai pirmasis sekso žaisliukas, kurį turėtų įsigyti pradedančios poros.

  1. Seksuali teminė apranga

Sukaktuvės ar Valentino diena yra puiki galimybė išsinerti iš savo kailio ir bent nakčiai tapti kažkuo kitu! Pabūkite kitokie ir apsirenkite seksualios gydytojos, „PlayBoy“ kiškutės ar nuodėmingos katės kostiumą.

Prieš užsiimant seksualiais žaidimais, nepamirškite keletos darbų: depiliacijos, pasikvėpinti, atsipalaiduoti ir įsijausti į atmosfera!