Draugiškos tinklinio varžybos Katyčiuose

 tinklinis stubriu komandaJau senokai Katyčių pagrindinėje mokykloje aktyviai savaitgalius leidžia jaunimas. Sporto salėje vaikinai ir merginos jėgas išbando žaisdami krepšinį bei tinklinį.

Aktyvūs Katyčių ir Stubrių bendruomenių nariai Giedrius Overlingas ir Edvardas Juraška sumanė surengti tinklinio varžybas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui paminėti. Į jį buvo pakviestos komandos iš aplinkinių bendruomenių.
Iš viso buvo sudarytos 6 komandos: Pakamonių „Kamana“, Katyčių „Angis“ ir „Rokas“, Stubrių „Žaibas“ ir „Eimutis“ bei Stoniškių „Dantukų fėja“.

Varžybose geros nuotaikos netrūko. Žaidimas vyko pogrupiais, kiekviena komanda buvo fiziškai pasiruošusi ir pasirodė puikiai. Tačiau visada nugali stipriausi.

Po atkaklios kovos I vietą iškovojo Stubrių „Žaibas“, jam buvo įteikta nugalėtojų taurė ir I vietos medaliai. Nedaug atsiliko ir II vietą laimėjusi „Kamana“, III vietoje liko „Rokas“. Jų krūtines taip pat papuošė medaliai.

Apdovanojimus įteikė Katyčių bendruomenės pirmininkas Viktoras Vaitiekovas, visi prizininkai gavo saldžių prizų – šakočių.
Už finansinę paramą norime padėkoti Katyčių bendruomenei, UAB „Sindbadas“ vadovui Arūnui Juškevičiui ir vienam iš turnyro organizatorų Giedriui Overlingui.

Renginys buvo įspūdingas, pilnas emocijų, o svarbiausia – įprasminta draugystė, bendradarbiavimas, aktyvus poilsis.