Du jaunieji boksininkai rajono garbę gina D. Pozniako turnyre

Pirmojo Lietuvos olimpinio čempiono Dano Pozniako XVI tarptautinis jaunimo bokso turnyras šiemet vyksta kovo 10 - 13 dienomis Vilniuje. Į Europos bokso konfederacijos (EUBC) oficialų varžybų kalendorių įtrauktame turnyre dalyvauja 2002 - 2003 metais gimę boksininkai ir boksininkės.

Trenerio Vinco Murausko patarimas Karinai Seminauskaitei.

Merginos kovos penkiose (51, 54, 60, 64 ir 69 kg), vaikinai dešimtyje (49, 52, 60, 64, 69, 75, 81, 91, +91 kg) svorio kategorijų.

Šilutės rajono garbę gina šilutiškiai Džiugas Liutkus ir Karina Seminauskaitė.

Viename didžiausių jaunimo turnyrų Europoje tikimasi sulaukti daugiau negu dešimties valstybių rinktinių. Gyvai stebėti varžybų negalinčių žiūrovų patogumui, visos turnyro kovos tiesiogiai transliuojamos internete.

Dėl pandemijos organizatoriai ėmėsi visų saugumo priemonių. Varžybos vyksta be žiūrovų, dalyviai turėjo atlikti COVID-19 testus per 72 valandas iki turnyro. Salėje varžybų metu gali būti tik tą dieną kovojantys boksininkai, visi privalo dėvėti kaukes ir jas nusiimti gali tik įlipę į ringą.

D. Pozniako turnyras – generalinė repeticija prieš balandžio 10 – 24 d. Lenkijos Kielcų mieste vyksiantį pasaulio jaunimo čempionatą. Turnyre Vilniuje dalyvauja geriausi jaunieji Lietuvos boksininkai, kurie kovoja ne tik dėl medalių, bet ir dėl vietos rinktinėje. Po šio turnyro bus suformuota į pasaulio čempionatą vyksianti Lietuvos jaunimo rinktinė.