Du pralaimėjimai iš eilės tai pačiai komandai

krepsinis nklSavaitgalį „Šilutės“ komanda susitiko su Vilniaus „Statybos“ krepšininkais. Tiek namuose, tiek išvykoje mūsiškiams nepavyko pasipriešinti varžovams.
Guodžia tik tai, kad svečiuodamasi Vilniuje „Šilutė“ pralaimėjo mažesniu taškų skirtumu.

Teko palikti aikštelę

Penktadienį šilutiškiai į savo krepšinio salę priėmė svečius iš Vilniaus. Pirmas kėlinys, kaip įprasta, buvo abiem komandoms apšilimas bei viena kitos patikrinimas, kaip pasiruošta kovai. Po pirmojo kėlinio trim taškais pirmavo Vilniaus „Statyba“ – 16:19.
Prasidėjus antram kėliniui po varžovų krepšiu labai energingai gynėsi Šilutės žaidėjas Ramūnas Račkauskas (Nr. 23), tad jam teisėjai skyrė keturias pražangas.

Savo nepasitenkinimą jis išreiškė tam tikrais žodžiais, už kuriuos teisėjai skyrė techninę pražangą. Ją gavęs Ramūnas už 5 pražangas turėjo palikti aikštelę net neįpusėjus antram kėliniui.

„Šilutės“ komanda prarado aukštaūgį komandos draugą, ir varžovai per II kėlinį skirtumą padidino iki 6 taškų – 30:36.

Nesugebėjo apginti savo krepšio

Trečiajame kėlinyje šilutiškiai visai nebesugebėjo apginti savo krepšio. Varžovai pelnė 25 taškus, tuo tarpu mūsiškiams leido pelnyti vos 13 taškų. „Statyba“ išsiveržė į priekį dviženkliu skaičiumi.

Ir ketvirtame kėlinyje šilutiškiams nepavyko pasivyti varžovų – svečiai iš Vilniaus įveikė juos 22 taškų skirtumu (61:83).

Tądien rezultatyviausi „Šilutės“ žaidėjai buvo Ignas Razutis (15 tšk.), Vitalis Pancerevas (13 tšk.) ir Deividas Petravičius (13 tšk.).

Išvykoje – ne ką geriau

Pralaimėjusi „Statybai“ namuose, kitą dieną „Šilutė“ turėjo progą atsirevanšuoti prieš tą pačią komandą išvykoje.

Pirmasis kėlinys Vilniuje buvo apylygis. Mūsiškiai net vienu tašku jį laimėjo, bet jau antrajame kėlinyje „Statyba“ parodė, kas čia šeimininkai ir kad prieš savo sirgalius jie gėdos nenori pasidaryti.

Trečiajame kėlinyje šilutiškiai dar priešinosi „Statybai“ bei stengėsi pavyti, bet nepavyko. Varžybos baigėsi rezultatu 73:64 Vilniaus „Statybos“ naudai.

Iš šilutiškių daugiausia taškų pelnė Deividas Petravičius (20), Ignas Razutis (12) ir Vitalis Pancerevas (10).
Kovo 2 d. „Šilutė“ namuose susitiks su Molėtų „Ežerynu – Kariu“, o kovo 3 dieną mūsiškiai svečiuosis Vilniuje.