Du pralaimėjimai tai pačiai komandai

krepsinis po krepsiuSavaitgalis Šilutės vyrų komandai „Šilutė“ buvo nesėkmingas. Abejas NKL- „SMS Credit“ čempionate žaistas rungtynes prieš „Žalgirį – Sabonio krepšinio centrą“ mūsiškiai pralaimėjo.

Namuose žaistos varžybos ne vieną aistruolį privertė pamiršti, kaip kvėpuoti…

Kraują stingdančios varžybos

Tai, kaip namuose pradėjo varžybas „Šilutė“, dažniausiai išpranašauja mums pergalę. Ne vienas žiūrovas iš pradžių niurzgėjo, kad neįdomu žiūrėti – akivaizdu, kad mūsiškiai šias rungtynes tikrai laimės.

Bet, kaip sakoma, neperšokęs griovio nesakyk op. Du kėlinukus pirmavę „Šilutės“ žaidėjai, trečiojo pabaigoje jau turėjo atlaikyti kauniečių puolimą. Svečiai taikliais metimais vos per kelias minutes sugebėjo priartėti prie mūsiškių nuo 11 taškų skirtumo iki 2. Po 3 kėlinių rezultatas buvo 55:53, mūsiškiai pirmavo vos 2 taškais.

Turbūt galiu sau leisti pasakyti, kad tiek taškų „Šilutės“ komanda prarado pasodinus ant atsarginių suolelio pailsėti Igną Razutį (Nr. 5). Kai jo aikštelėje nėra, nėra kam suburti komandos, tiesiog nėra kam vesti žaidimo. Žinoma, tai pastebėjo ir treneris Petras Jonikas ir netrukus į aikštelę Igną grąžino.
krepsinis razutis ignas
Tačiau varžovai vis vijosi mūsiškius. IV kėlinyje įsiaudrinęs kauniečių žaidėjas Tauras Jogėla gavo puolime baudą, o už atsikalbinėjimą teisėjas jam dar skyrė ir techninę pražangą. Komandai, bandančiai pasivyti varžovus, tai tikrai ne pats geriausias sprendimo būdas. Bet kartais tai kaip tik padeda užvesti komandą.

8-ąją IV kėlinio minutę mūsiškiai dar nebuvo prasižengę nė karto, o varžovai turėjo net keturias komandines pražangas. Tai mūsiškiams leido žaisti drąsiau po varžovų krepšiu. Bet net tai „Šilutei“ nepadėjo.

Nuskambėjus sirenai, skelbiančiai varžybų pabaigą, švieslentė rodė 78:80 – vos dviem taškais pergalę išplėšė „Žalgiris – Sabonio krepšinio centras“.

Artūras Kaubrys tądien buvo rezultatyviausias – pelnė 18 taškų. Po 17 taškų pelnė Andrius Čižikas ir Evaldas Jurkus, 12 taškų – Ignas Razutis bei 10 taškų – Mantas Tamaševičius.

Tai buvo paskutinės I rato varžybos. Dabar „Šilutė“ 13-14 vieta dalijasi su „Marčiulionio krepšinio akademijos“ komanda.

Išvykoje – ta pati nesėkmė

Po penktadienį pralaimėtų varžybų, mūsiškiai dar turėjo progą šeštadienį sužaisti su ta pačia „Žalgirio – Sabonio krepšinio centro“ komanda. Tik jau išvykoje, Kaune, ir II Nacionalinės krepšinio lygos varžybų ratą pradėti pergale. Bet Kaune rungtynių scenarijus kartojosi.

Mūsiškiai puikiai laikėsi pirmuosius kėlinius, žaidimas buvo apylygis (21:25, 24:22, 26:24). Pasibaigus 3 kėliniams dar būta nemažai vilties, kad gal šįkart „Šilutė“ nesuklups ir namo grįš su pergale.

Bet ne – IV kėlinyje mūsiškiai nesugebėjo pasipriešinti ir rezultatu 97:87 vėl pergale džiaugėsi kauniečiai.

Išvykoje „Šilutei“ daugiausia taškų pelnė (po 17) Ignas Razutis ir Evaldas Jurkus. Mantas Tamaševičius įmetė 14, Egidijus Ramanauskas – 13, Artūras Kaubrys – 12, Andrius Čižikas – 9, 5 taškus – Evaldas Šaulys.

Ateinantį savaitgalį, gruodžio 2 dieną, šilutiškiai išvažiuoja į Pakruojį, kur susitiks su „Merestos“ komanda, o gruodžio 3 dieną namuose susitiks su „LKKA – Atletu“ iš Kauno.