Du Šilutės boksininkai – Lietuvos čempionai

boksininkaiKlaipėdoje vykusiose zoninėse Lietuvos jaunių bokso varžybose dalyvavo gausus būrys sportininkų iš Naujosios Akmenės, Klaipėdos, Kretingos, Palangos, Tauragės, Telšių ir Šilutės. Šilutės sporto mokyklai atstovavo 13 boksininkų, iš jų net 6 pateko į finalus, iškovoję nugalėtojų vardus.

Finalinėse varžybose Panevėžyje čempionų titulus išsaugojo boksininkai Julius Pečkys ir Lukas Petrauskas. Kaip komanda Šilutė užėmė V vietą, o treneris Vincas Murauskas jau 20 kartą iškovojo pirmąją vietą trenerių konkurse.

Zoninėse varžybose iškovoję I ir II vietas boksininkai patenka į žaidynių finalą. Kelialapius į finalus pavyko iškovoti net šešiems Šilutės sporto mokyklos auklėtiniams. Auksinis šešetas: Julius Pečkys (46 kg sv. kat.), Jokūbas Uljanovas (50 kg. sv. kat.), Mantas Kačerauskas (53 kg sv. kat.), Aurimas Koroliovas (54 kg sv. kat.), Lukas Petrauskas (70 kg sv. kat.) ir Mantas Masaitis (80 kg sv. kat.).

Panevėžyje vykusiose jaunių sporto žaidynių finalinėse varžybose čempionų vardus išsaugojo du Šilutės boksininkai. J.Pečkys, kuris savo svorio kategorijoje nugalėjo visus varžovus ir jau septintą kartą tapo Lietuvos čempionu, bei jo komandos draugas L.Petrauskas, kuris savo svorio kategorijoje taip pat pasirodė geriausiai ir džiaugėsi čempiono vardu. Lukas Lietuvos čempionu tapo šeštą kartą.

III vietos medaliai atiteko J.Uljanovui ir M.Kačerauskui.

Lietuvos jaunių sporto žaidynių bokso varžybų trenerių konkurse iš 42 trenerių I vietą iškovojo Šilutės sporto mokyklos treneris ekspertas V.Murauskas. Tokią garbingą vietą treneris iškovoja jau 20-ąjį kartą. Aukštos auklėtinių prizinės vietos bei sunkus darbas treniruočių metu leidžia džiaugtis tokiais aukštais rezultatais.