Du vilkytiškiai – metimų čempionai

Paulauskaite GintarePalangoje vykusiame Lietuvos mokinių metimų čempionate du trenerio Broniaus Mulskio auklėtiniai, vilkytiškiai Gintarė Paulauskaitė (rutulio ir ieties metimas) ir Marius Rudzevičius (ieties metimas) tapo čempionais.

G. Paulauskaitė ir M. Rudzevičius šiuo metu mokosi ir sportuoja Vilniuje, Ozo gimnazijoje. Juos treniruoja žinomas metikų treneris Edmuntas Matusevičius į pasaulio elitą įsiveržusio Edžio Matusevičiaus tėvas. Liepos pabaigoje Lietuvos lengvosios atletikos čempionate Edis Matusevičius švystelėjo ietį taip toli, kaip mūsų šalyje niekas niekada nebuvo metęs. 89,17 metro įrankį nuskraidinęs 23 m. atletas šiuo metimu nusitiesė kelią į daugelį prestižinių varžybų, tarp kurių ir Tokijo olimpinės žaidynės.

M. Rudzevičius 700 g ietį penktuoju bandymu nusviedė 68 m 39 cm ir net 17 m 70 cm lenkė savo varžovą iš Šakių Eriką Kanapecką, užėmusį II vietą. Šilutiškis Marijus Ubis (treneriai B. Mulskis ir E. Matusevičius) 500 g ietį nusviedė 56 m 78 cm ir iškovojo II vietą, nusileidęs tik klaipėdiečiui Tautvydui Burauskui – 57 m 84 cm. Marijus taip pat mokosi Vilniuje, Ozo gimnazijoje.

G. Paulauskaitė 500 g ietį nusviedė 36 m 59 cm ir 3 cm aplenkusi kaunietę Paulina Kėsylytę tapo čempione. III vietą užėmė šilutiškė Kristina Bataitytė – 32 m 78 cm., o 3 kg rutulio stūmime ji buvo antra – 11 m 89 cm, ir nusileido tik tai pačiai G. Paulauskaitei, rutulį nustūmusiai – 12 m 55 cm.