Dvidešimtmetis boksininkas Evaldas Petrauskas skina pergales ir skiria jas Airijoje augančiai dukrai

E.Petrausko palydos Šilutėje į Londono olimpiadą. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Su Evaldu Petrausku susitikome ten, kur jis praleidžia daugiausia laiko – olimpiniame centre. Čia jis su kitais sportininkais gyvena ir treniruojasi. Vos dvidešimties metų sportininkas jau yra pasiruošęs visus nustebinti Londone.

Prieš išvykstant į didžiausią sportininko karjeroje renginį, olimpines žaidynes, E.Petrauskas buvo tinkamai išlydėtas iš savo gimtojo miestelio Šilutės. Dieną prieš tai boksininkas skyrė laiko ir išsamesniam pokalbiui apie pasiruošimą naujam sportiniam iššūkiui, rašo 15min.lt.

– Olimpinį pasirengimą teko derinti su kitu svarbiu gyvenime etapu – baigiamaisiais egzaminais. Kaip sekėsi juos įveikti?

– Grįžau tik prieš keletą dienų ir tiesa pasakius, net pats rezultatų nežinau, man tik pranešė, kad visus egzaminus išlaikiau, viskas gerai. Brandos atestatas jau greitai bus mano rankose ir galėsiu stoti į Lietuvos edukologijos universitetą. Nuo rugsėjo mėnesio jau turėčiau būti studentas. Kadangi turėsiu daug varžybų, studijuosiu neakivaizdžiai.

– Boksas. Kaip sugalvojai pasirinkti tokią nelengvą sporto šaką?

– Nusprendžiau būdamas dar visai mažas. Mano brolis Arvydas dar būdamas devynerių sumanė lankyti bokso treniruotes. Jis treniravosi gal metus, kai vieną šeštadienį aš prisijungiau prie jų ir mes žaidėme regbį. Boksininkai dažnai užsiimdavo ir šiuo sportu. Po mano žaidimo, treneris man pasakė, kad pirmadienį jau būčiau salėje, nes jis pamatė, kad aš galiu būti geras boksininkas.

– Ar po visų kovų ringe lieka laiko merginai?

– Iš tikrųjų, tai turiu dukrą. Gustei jau metai ir keturi mėnesiai. Su dukros motina planavome susituokti, bet nepavyko ir dabar nelabai bendraujame. Ji šiuo metu gyvena Airijoje. Kadangi sportuoju ir negaliu dažnai jų aplankyti, kilo konfliktas. Tačiau su dukra bendrauju internetu arba kartais aplankau. Visi sako, kad ji labai panaši į mane. Visas savo pergales skiriu dukrai. Labai jos pasiilgstu. Planavau po olimpiados nuomotis ar pirkti butą Vilniuje ir gyventi su dukros mama, bet dabar planai pasikeitę, teks skraidyti į Airiją.

Išsamiau apie šilutiškio pasiruošimą olimpiadai skaitykite portale 15min.lt.

GALERIJA: 2012 07 03 Boksininko Evaldo Petrausko išlydėtuvės į Londono olimpiadą

joomplu:5743