Dviem pergalėmis „Šilutė“ grąžino tikėjimą savo sirgaliams

NKL krepsinis_brownasSavaitgalį vyrų krepšinio komanda „Šilutė“ ir namuose, ir išvykoje palaužė varžovus ir į savo sąskaitą pridėjo dar dvi pergales.

Išvykę į Marijampolę šilutiškiai nutraukė keturių „Sūduvos – Mantingos“ pergalių seriją „Mezon NKL“ pirmenybėse, įveikdami ją rezultatu 79:100, o namie po įdomios ir atkaklios kovos 83:81 palaužė Klaipėdos „Neptūną – Akvaservis“.

Dabar vyriausiojo trenerio Laimono Eglinsko vadovaujama „Šilutės“ komanda užima II vietą turnyrinėje lentelėje (6 pergalės, 2 pralaimėjimai), nusileisdama tik Šakių „Vyčiui“ ((7 pergalės, 1 pralaimėjimas).
Su „Vyčiu“ „Šilutė“ susitiks šį šeštadienį namuose – Vydūno gimnazijos sporto salėje.

Marijampoliečius  įveikė saviškių  akivaizdoje

Penktadienį „Šilutė“, Marijampolėje žaisdama su „Sūduvos – Mantingos“ krepšininkais, nuo pat rungtynių pradžios ėmė spurtuoti – 2:14. O sužaidus pirmąjį kėlinį švieslentė rodė 17:30 šilutiškių naudai.

II kėlinyje suvalkiečiai dar sugebėjo atsitiesti – ketvirčio pabaigoje Ernestas Ežerskis pelnė 5 taškus iš eilės, ir „Šilutės“ pranašumas sutirpo iki 6 taškų – 47:41.

III kėlinyje vėl savo taisykles pradėjo diktuoti mūsiškiai. Būtent tada „Šilutė“ pasiekė triuškinančią persvarą – 63:84. O po finalinės sirenos šilutiškiai šventė pergalę rezultatu 79:100!

Tai buvo pirmasis kartas šį sezoną, kai Marijampolės komanda pralaimėjo namų rungtynėse. Gera žinoti, kad tą padarė „Šilutė“. Negana to, per 5 metus šilutiškiai tapo pirmaisiais, kurie Marijampolėje įmetė 100 taškų! Paskutinė tai 2012-ųjų sausį padarė tuometinė Šarūno Marčiulionio mokyklos ekipa.

„Šilutės“ komandoje kaip visada puikiai žaidė Oetjenas Brownas, jis komandai pelnė 22 taškus bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Prie komandos taškų kraičio 18 taškų pridėjo Justas Nausėdas, 17 tšk. – Jeffery Perkinsas, 16 tšk. – Evaldas Džiaugys, 10 tšk. – Andrius Globys.

Šilutėje – kvapą gniaužiantis mačas

Šeštadienį „Šilutė“ namų aikštelėje susitiko su Klaipėdos „Neptūno – Akvaservis“ krepšininkais.

Pirmoji rungtynių dalis „Šilutei“ buvo geresnė – pavyko spurtuoti net 11:0. II kėlinyje šilutiškiams taip pat geriau sekėsi – po sužaistų 20 minučių pirmavo 48:37.

Po trijų kėlinių, mūsiškiai vis dar pirmavo, tačiau lemiamame ketvirtyje klaipėdiečiai atgimė tarsi Feniksas iš pelenų. Kėlinio pradžioje „Neptūnas – Akvaservis“ spurtavo 8:0 ir sumažino skirtumą iki 4 taškų – 65:69.

Tokia situacija ne juokais išgąsdino „Šilutės“ sirgalius ir privertė jaudintis iki pat rungtynių pabaigos. Iki finalinės sirenos likus kiek mažiau nei minutei, prasidėjo tikroji rungtynių atomazga.

Vienas iš Klaipėdos žaidėjų M.Stašys pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir rezultatą išlygino, tačiau jau kitos atakos metu „Šilutės“ žaidėjas Justas Nausėdas pataikė iš po krepšio ir šeimininkams sugrąžino dviejų taškų persvarą.

Svečiams buvo likusios 17 sekundžių, tačiau M.Stašio dvitaškis tikslo nepasiekė ir jo ekipai teko pripažinti varžovų pranašumą. O šilutiškiai džiaugėsi dar viena pergale rezultatu 83:31.

„Šilutei“ daugiausia taškų pelnė: Oetjenas Brownas – 17, Justas Nausėdas – 16, Evaldas Džiaugys – 15.