Džemperiai, padėsiantys kolektyvui išsiskirti

Apranga su įvairiais užrašais tampa vis populiaresne dovana – ypač didesnėms žmonių grupėms. Ji padeda išsiskirti įvairių renginių metu ir primena tuos, iš kurių buvo gauta. Džemperiai su užrašu – itin originali ir unikali dovana. Todėl šiame straipsnyje dalinamasi patarimais, kaip pasirinkti ir užsisakyti džemperius, kurie padėtų vystyti prekių ženklo ar įmonės žinomumą.

džemperiai su užrašu

Visuomet dėmesio centre

Tai labai patrauklus ir vis labiau populiarėjantis būdas pasveikinti kolegas ar darbuotojus. Parinkus tinkamą aprangos modelį ir užrašą, bus užtikrintas įmonės išskirtinumas renginių ar susitikimų metu. Tokie džemperiai labai tinka švenčiantiems ypatingas progas, leidžia sukurti individualų įvaizdį ir atsidurti dėmesio centre.

Be to, džemperiai su užrašu gali padėti skatinti komandinę dvasią, taip pat didinti įmonės pavadinimo ar prekių ženklo matomumą. Jais pasipuošę darbuotojai platina žinią apie kompaniją, todėl tai – puiki jos reklama.

Didelė įvairovė

Renkantis tokius džemperius svarbu atkreipti dėmesį, kaip dažnai jie bus nešiojami: ar tai bus kasdieniai drabužiai, ar apsirengiami tik tam tikrų švenčių, renginių metu. Kasdieniam dėvėjimui dažniausiai rekomenduojama rinktis tamsesnių atspalvių džemperius. Jie pasižymi praktiškumu, nes nėra tokie teplūs ir nereikalauja išskirtinės priežiūros.

Artėjant šaltajam sezonui džemperiai tampa populiaresni, nes yra patogūs, šilti ir stilingi. Jie gali būti su gobtuvu ar be, su kišenėmis arba be jų, taip pat – skirtingų spalvų. Tokia apranga ne tik skatina komandos vieningumą, bet ir neleidžia sušalti.

Sudėtis – ne mažiau svarbi

Drabužio sudėtis tokia pat svarbi, kaip ir spalvos pasirinkimas ar logotipo spausdinimo būdas. Aukštos kokybės medžiaga pasižymi ilgaamžiškumu, t. y. mažiau dėvisi ir blunka. Natūralaus audinio džemperis leidžia kūnui kvėpuoti ir padeda išvengti gausaus prakaitavimo.

Kaip tinkamai prižiūrėti?

Pakankamai dažnai gavus tokią dovaną kyla įvairių klausimų: ar džemperiai su užrašu gali būti skalbiami, kaip tinkamai juos prižiūrėti ir panašiai. Tiksli informacija apie šių drabužių priežiūrą būna pateikiama jų etikėse. Tamsesnių atspalvių džemperius įprastai rekomenduojama skalbti tiek su spalvotais, tiek su tamsiais drabužiais, tačiau baltus – tik su šviesiais. Priešingu atveju jie gali nusidažyti.

Dažniausiai tokią aprangą galima skalbti įprastoje temperatūroje ir nesibaiminant lyginti. Tačiau prieš tai darant pirmą kartą rekomenduojama atkreipti dėmesį į drabužio etiketėje esančius skalbimo ir džiovinimo nurodymus.

Ne tik puiki verslo dovana

Džemperiai, be abejonės, yra puiki verslo dovana, tačiau juos galima įteikti ir kitomis progomis. Drabužiai, papuošti suasmenintu užrašu, padeda pasijusti išskirtiniu ir vertinamu. Todėl, jei norite nudžiuginti sau artimą kolegą ar darbuotoją, tai – tobulas pasirinkimas.

Džemperiai su užrašu – įsimintina dovana, kuri leis nesušalti vėsesniais rudens ar žiemos vakarais. Tai itin praktiškas ir patrauklus sprendimas, norintiems nudžiuginti savo komandos narius ar didinti įmonės žinomumą.