Dziudo imtynininkai varžėsi Latvijoje

dziudo latvijojeSavaitgalį Rygoje (Latvija) vyko tarptautinis dziudo turnyras, kurį organizavo dziudo klubas „Kiodai“. Turnyre dalyvavo sportininkai iš Olandijos, Indijos, Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos, Estijos, Lenkijos, Lietuvos ir Latvijos – iš viso per 800 įvairių amžiaus grupių sportininkų.

Šilutės dziudo klubui „KUMIKATA“ atstovavo 5 sportininkai.

U-10 amžiaus grupėje kovojo Pijus Jogminas (sv. kat. iki 29 kg) ir Mantas Sungaila (sv. kat. per 46 kg). Pijus laimėjo pirmą kovą, bet antrą pralaimėjo ir iš turnyro pasitraukė. Mantas tik finale nusileido Latvijos sportininkui ir liko antras.

Vyresniems klubo draugams sekėsi irgi neblogai. Sv. kat. iki 66 kg finale susitiko klubo draugai Dominykas Šatkus ir Edvardas Sagalec. Vėl Edvardas buvo pranašesnis ir tapo čempionu.

Sv. kat. iki 60 kg finale kovojo Ernestas Sagalec. Jis tik įspėjimu pralaimėjo sportininkui iš Rusijos ir liko antras.