Dziudo klubo „Kumikata“ imtynininkams – pergalingas savaitgalis

dziudo kumikataSpalio 22 dieną Palangoje vyko vaikų tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo ir Šilutės dziudo klubo „Kumikata“ 14 sportininkų. Kitą dieną vyresni imtynininkai jėgas išbandė Šakiuose vykusiame U-18 tarptautiniame dziudo turnyre.

Iš abiejų turnyrų trenerio Rimvydo Lukošiaus auklėtiniai grįžo su medaliais.

Vaikų tarptautiniame dziudo turnyre dalyvavo daugiau kaip 300 sportininkų iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Latvijos ir Lietuvos. Geriausiai iš šilutiškių sekėsi Pijui Jogminui ir Nojui Kungiui, kurie savo svorio kategorijose iškovojo čempionų vardus.

Antrąsias vietas užėmė Aras Plikšnys ir Mantas Sungaila, trečioji vieta atiteko Matui Gerulskiui ir mergaičių grupėje kovojusiai Aistei Girdvainytei.

Žingsnio iki medalių pritrūko Mažvydui Žemaitaičiui, Arnui Nausėdai, Uosiui Knapkiui – jie liko penkti.

Šakiuose vykusiame U-18 tarptautiniame dziudo turnyre Šilutės imtynininkams sekėsi gerai – visi 5 klubo sportininkai pateko į finalus ir pasipuošė medaliais. Edvardas Sagalec ir Rokas Šadzevičius savo svorio kategorijose tapo čempionais, Ernestas Sagalec, Dominykas Šatkus ir Pijus Strukčinskas pasipuošė sidabro medaliais.