Dziudo turnyras Šilutėje

dziudo tarptautinis siluteje 6Šilutės sporto mokykla ir vietos dziudo sporto klubas „Kumikata“ jau ketvirtą kartą Šilutėje surengė tarptautinį dziudo turnyrą.
Du mūsiškiai tapo čempionais, kiti 10 trenerio Rimvydo Lukošiaus auklėtiniai pasipuošė sidabro ir bronzos medaliais.

Turnyre dalyvavo 124 sportininkai iš Alytaus, Kauno ir Klaipėdos, Elektrėnų, Kėdainių, Panevėžio, Skuodo, Plungės bei Liepojos (Latvija).

Pirmieji kovas 9 svorio kategorijose pradėjo dvylikamečiai ir jaunesni berniukai. Svorio kategorijoje iki 30 kg mūsiškis Uosis Knapkis iškovojo bronzą, III vietą užėmė ir jo treniruočių partneris Einaras Servitauskis bei Liudas Vitkauskas. Čempionu tapo Liepojos atstovas Danila Rogovs.

Ne ką prasčiau pasirodė ir mūsų jaunučiai (13-14 m.), taip pat varžęsi 9 svorio kategorijose. Pasak trenerio R.Lukošiaus, Justas Pauparis (50 kg) kovoti ant tatamio išėjo po ligos ir negalėjo parodyti visko, ką gali. Jis laimėjo bronzos medalį, bet įžiūrėti džiaugsmą jo akyse buvo sunku – turbūt pats suvokė, kad galėjo ir geriau.

Smagu, kad tarp mūsiškių buvo du čempionai. Tai dvylikametis Ernestas Sagalec (35 kg) ir trylikametis Arnas Šikšnius (60 kg). Sidabro medaliai įteikti Liudui Vitkauskui (30 kg), Dominykui Šatkui (42 kg), bronza džiaugėsi Benas Lukošius (27 kg), Aidas Pažereckas (38 kg), Klaidas Dajutis, Pijus Strukčinskas (42 kg), Justas Pauparis, Dovas Mačiulis (50 kg).

Nors tą pačią dieną Šilutėje vyko miesto šventė, bet turnyre netrūko žiūrovų – daug kas ėjo žiūrėti kovų ant tatamio.