E. Bilevičiui – sidabras irklavimo meistrų varžybose

Visagino irklavimo bazėje vyko pirmosios Lietuvos baidarių - kanojų irklavimo meistrų varžybos, skirtos Visagino irklavimo klubo 35-mečiui paminėti. Šilutiškis Evaldas Bilevičius dviviete baidare (K-2) iškovojo sidabrą.

Pirmosiose Lietuvos baidarių - kanojų irklavimo meistrų varžybose E. Bilevičius (trečias iš kairės) iškovojo sidabrą.

Į pirmąsias Lietuvos baidarių – kanojų irklavimo meistrų varžybas atvyko irkluotojai iš visos Lietuvos. Dalyviai buvo suskirstyti į skirtingas amžiaus grupes.

„Šalies baidarių ir kanojų irklavimo meistrų varžybos vyko naujoje irklavimo bazėje. Smagu buvo po tiek metų pertraukos sutikti seniai matytus pažįstamus ir pasivaržyti. Puiki irklavimo bazė ir gera varžybų organizacija suteikė daug gerų emocijų“, – sakė E. Bilevičius.

Kauno kūno kultūros institutą baigęs ir irklavimo trenerio duoną krimtęs šilutiškis E. Bilevičius numatė, kad varžybos vyks ekstremaliomis oro sąlygomis, tad į varžybas vyko su dviem baidarėmis. 200 m plaukime dviviete baidare (55 – 60 metų amžiaus grupė) Evaldui pavyko iškovoti sidabro medalį, o 1500 m distancijoje, su neseniai įsigyta nauja baidare jis užėmė 4 vietą. Jam įteiktas dar vienas – atminimo medalis.

Atidarymo metu Visagino irklavimo klubo prezidentas Vadimas Čižys visiems papasakojo apie Visagino irklavimo pradininkus.

Visagino savivaldybės atstovai Visagino irklavimo pradininkams įteikė dovanėles, o visiems treneriams – padėkas už profesionalumą, sportininkų rengimą varžyboms, Visagino ir Lietuvos vardo garsinimą Europoje ir pasaulyje.