E.Eiza ir apsnigtoje trasoje sugebėjo finišuoti pirmas

kartingai eiza nugalejoRKV-Racing komandos namų trasoje Smalininkų kartodrome savaitgalį dūzgė ne vieno karto variklis. Čia vyko „Žiemos taurės“ 2012-2013 metų II etapas.

Jame lyderiu tapo šilutiškis Edvardas Eiza.

Šeštadienį vyko treniruotės, per kurias netrūko sniego bei spaudė smarkus šaltukas. Sekmadienį varžybų metu oras buvo palankesnis lenktynėms. Trasa nebebuvo tiek užpustyta, matėsi asfaltas, tad ratų sukibimas buvo žymiai geresnis nei treniruočių metu.

„Žiemos taurės“ varžybų II etapo varžybose konkurencija tarp lenktynininkų vis didėja. Jaunesniems kartingistams žiemos varžybos yra puiki praktika, kaip valdyti kartą sunkiomis sąlygomis.

Laisvojoje klasėje startavo 14 sportininkų, tarp kurių buvo ir šilutiškis E.Eiza. Į priekį išsiveržė du sportininkai: Domantas Čepas (Nr.101, CEPO Racing) ir E.Eiza (Nr.2, RKV Racing). Jie tarpusavyje varžėsi dėl pirmos vietos abiejuose važiavimuose.
Pirmajame važiavime greičiausiai finišavo Domantas, o Eduardas atsiliko 3,5 sekundės.

Tačiau antrajame važiavime savo komandos namų trasoje finišo liniją pirmas kirto Eduardas. Jam pavyko atitrūkti nuo Domanto 5,8 sekundės.

„Šilutės naujienoms“ Eduardas pasakojo, kad treniruotės sekėsi visai neblogai, tačiau pirmasis varžybų važiavimas buvo sunkus. „Startavau iš 5 vietos, o finišavau antras. Antrajame važiavime startavau iš antros vietos ir išsiveržiau į pirmąją vietą“, – lenktynes komentavo E.Eiza. Jis pridūrė, kad tokio pobūdžio varžybos jam buvo pirmos ir turėjo greitai priprasti prie žiemiškų sąlygų. Bet viskas baigėsi puikiai, technika taip pat nekėlė problemų, nes treneris pasirūpino, kad viskas būtų gerai paruošta.