E.Eiza kartų trasoje buvo greičiausias

kartai eiza geriausias Vienoje greičiausių ir įdomiausių kartų trasų šalyje, Smalininkuose, vyko trečiasis Lietuvos kartų čempionato etapas – „KROON OIL taurė“, kartu buvo vykdomos LKF taurės, Lietuvos „Rotax Max“ taurės bei BMW formulės „MINI taurės“ varžybų įskaitos.

„Rotax Max Junior“ IV etape dalyvavo 7 jaunieji sportininkai. Dvylikametis šilutiškis Eduardas Eiza tapo šio etapo nugalėtoju ir iškovojo pagrindinę taurę.

Neseniai rašėme apie perspektyvų lenktynininką Eduardą Eizą, kuris iškovojo III vietos taurę Baltijos taurės II etapo varžybose. Tuomet Eduardas savo varžovą aplenkė paskutiniame rate.

Šįkart Eduardas vėl tai padarė, bet aplenkė ne vieną, o du prizininkus.

Kvalifikaciniame važiavime E.Eiza buvo trečias, vėliau pusfinalyje startavo antras, o į finalinio važiavimo startą taip pat stojo antras.

Šį kartą jo pagrindinis varžovas Rokas Baciuškas ilgai važiavo priekyje, bet paskutiniame rate šilutiškis jį aplenkė. Eduardas pirmą kartą užlipo ant aukščiausios nugalėtojų pakylos ir aukštai pakėlė taurę su užrašu „I vieta“.

Visa tai stebėjo bei kartu su Eduardu džiaugėsi pirmąja vieta „Energy racing“ atstovai – svečiai iš Italijos, kurie Lietuvą aplankė pirmą kartą.

Dabar Eduardas ruošiasi Švedijoje liepos mėnesio pabaigoje vyksiančiam vienam iš Europos čempionatų. Linkime sėkmės bei vėl užlipti ant nugalėtojų pakylos!