E.Petrauskas – olimpinių žaidynių bokso turnyro ketvirtfinalyje

E.Petrauskas Londono olimpinėse žaidynėse. / AFP/Scanpix nuotr.Lietuvos boksininkas, traksėdiškis Evaldas Petrauskas toliau kovoja dėl olimpinių medalių.

Boksininkas pateko į Londono olimpinių žaidynių bokso turnyro svorio kategorijos iki 60 kg ketvirtfinalį. 20-metis E.Petrauskas aštuntfinalyje kovojo su 23 metų turku Fatihu Kelesu ir priešininką nugalėjo rezultatu 16:12.

Tai jau antroji šių boksininkų akistata: Europos čempionate turkas F.Keles įveikė E.Petrauską ir tapo nugalėtoju.

2009 metų Europos jaunimo čempionas, pirmųjų vasaros jaunimo olimpinių žaidynių laimėtojas E.Petrauskas pirmojo raundo pabaigoje aktyviai smūgiavo ir pelnytai 3 minučių atkarpą laimėjo 6:3.

Antrame raunde kova vyko apylygė, bet ir ją mūsiškis laimėjo 4:3.

E.Petrauskas atsilaikė ir trečiame rounde, išsaugojo iniciatyvą ir laimėjo kovą galutiniu rezultatu 16:12.

Pirmoje kovoje traksėdiškis nugalėjo 24-erių metų vengrą Miklosą Vargą rezultatu 20:12.

Ketvirtfinalyje E.Petrauskas varžysis su 28-erių metų italu Domenico Valentino, kuris įveikė 21-erių britą Joshą Taylorą rezultatu 15:10. Patekimas į pusfinalį, garantuotų lietuviui mažiausiai bronzos medalį.

E.Petrauskas. / AP/Scanpix nuotr.E.Petrauskas. / AP/Scanpix nuotr.E.Petrauskas laimėjo kovą prieš turką. / Fotodiena/Alfredas Pliadis