E.Petrauskas už tūkstančio litų per mėnesį atlygį girs V.Romanovą

olimp.jpg„Man pasiūlė – aš sutikau. Nuvažiavau tiesiai pas jį ir sutarėme“, – apie keistą sandėrį su į Seimą nesėkmingai bandžiusiu prasimušti verslininku Vladimiru Romanovu DELFI pasakojo olimpietis Evaldas Petrauskas. 20-metis boksininkas patvirtino, kad neseniai įsipareigojo už tūkstantį litų per mėnesį reklamuoti Lietuvos žmonių partijos lyderį.

Tiesa, ką konkrečiai reikės daryti ir sakyti, Londono olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojas prisipažino nė nenutuokiantis.

„Kokia mano užduotis? Turiu per tam tikrą laiką padaryti vieną kitą reklamą. Apie ką? Nežinau, sakė, sugalvosime ir paskambinsime, o jei kas netiks, pakoreguosime“, – dėstė E. Petrauskas.

Nors žiniasklaidoje skelbiama, kad, sužinoję apie jauno boksininko susitarimą su V. Romanovu, sportininko artimieji įtikino jį nutraukti tokį neįprastą bendradarbiavimą, pats E. Petrauskas tvirtino priešingai.

„Ne, aš neapsigalvojau ir niekas manęs neatkalbinėja. Sąlygos mane kol kas tenkina, todėl sutarties nenutrauksiu“, – DELFI sakė šilutiškis.

delfi