E. Skurdelis pirmą kartą karjeroje iškovojo diržą

 

F BoksasPrancūzijoje (Paryžiuje) balandžio 11-13 dienomis vyko tarptautinis bokso turnyras „LES CEINTURES 2019“. Jame jėgas išbandė ir buvęs Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Edgaras Skurdelis, kuris savo kategorijoje tapo čempionu ir pirmą kartą savo karjeroje iškovojo diržą.

Edgaras ilgą laiką treniravosi pas gerai žinomą bokso trenerį Vincą Murauską, dabar sportininkas taip pat treniruojasi ir Kaune, kur bokso paslapčių jį moko vyr. bokso treneris Vidas Bružas.

Tarptautiniame turnyre Paryžiuje E. Skurdelis boksavosi 60 kg svorio kategorijoje. Pirmą varžybų dieną sportininkui nereikėjo boksuotis, nes burtų keliu jis pateko tiesiai į pusfinalį. Ten mūsiškio (antrą dieną) jau laukė varžovas iš Slovakijos, kova Edgarui nebuvo sunki, ją laimėjo aiškia persvara 3:0.

Trečią varžybų dieną vyko finalas, E. Skurdelis boksavosi su šeimininku prancūzu, kuris už mūsų boksininką buvo jaunesnis, bet visa galva aukštesnis. Taip pat varžovas buvo kairiarankis bei puikiai judantis. Edgaras pasakojo, kad savo varžovą stebėjo išvakarėse vykusioje kovoje ir su treneriu analizavo jo kovą, aptarė kokį kovos stilių reikėtų pritaikyti boksuojantis su šiuo varžovu.

Finalinėje kovoje Edgaras prancūzą spaudė, mušė pavieniais smūgiais, o priešininkui suklydus, pasiųsdavo smūgių seriją. Pirmą raundą mūsiškis pralaimėjo, bet kitus du laimėjo, ir rezultatu 2:1 E. Skurdelis džiaugėsi I vieta bei pirmą kartą savo karjeroje iškovotu diržu.

„Po varžybų jaučiausi laimingas, patobulėjęs. Kaune sportuodamas progresuoju, treniruotės puikios, tiesiog esu laimingas ir einu link savo tikslo“, – kalbėjo boksininkas.