E. Skurdelis pirštines Vilniuje surems su čeku J. Zaripovu

Vilniuje „Jeep“ arenoje kovo 5 d. (šeštadienį), 19 val. įvyks tarpvalstybinis bokso mačas Lietuva – Čekija. Jame pirštines surems stipriausi Lietuvos ir Čekijos boksininkai. Šilutiškis Edgaras Skurdelis - su Čekijos čempionu Jasuru Zaripovu.

Vilniuje E. Skurdelis kovos su Čekijos čempionu J. Zaripovu.

Iš viso vyks aštuonios lietuvių ir čekų kovos. Taip pat viena moterų dvikova, kurioje Europos jaunimo U22 vicečempionė Gabrielė Stonkutė susitiks su vokiete Leonie Muller Ayee.

Tarpvalstybinio mačo pagrindine kova numatyta daugkartinių Lietuvos ir Čekijos čempionų šilutiškio E. Skurdelio ir J. Zaripovo dvikova svorio kategorijoje iki 60 kg. Tituluoti varžovai laukia Europos jaunių ir jaunimo čempionatuose medalius laimėjusių ir suaugusiųjų bokse sėkmingai debiutavusių lietuvių Aro Dūdėno ir Aleksandro Trofimčiuko. Svorio kategorijoje iki 75 kg A. Trofimčiukas susitiks su penkiskart Čekijos čempionu tapusiu Milošu Bartlu, o A. Dūdėnas (iki 86 kg) kovos su Davidu Kliču.

Supersunkiasvorių virš 92 kg dvikovoje pasaulio kariškių sporto žaidynių prizininkas Algirdas Baniulis pirštines surems su Martinu Pinču. Dvi kovos vyks svorio kategorijoje iki 92 kg. Simonas Urbonavičius susitiks su Palo Hrivnaku, o Darius Vaišnorovičius su Viktoru Trushu. Svorio kategorijoje iki 63,5 kg Andriejus Lavrenovas susitiks su Petru Novaku, o Laimonas Raibikis (iki 67 kg) kovos su Janu Polaku.