E.Vaitkutė – antrus metus iš eilės geriausia policijos sportininkė

Antrus metus iš eilės geriausia Lietuvos policijos sportininke pripažinta Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnė E.Vaitkutė. / Eugenijaus Onaičio nuotr.Praėjusią savaitę Policijos departamente apdovanoti geriausi praėjusių metų policijos sportininkai.

Jau trečią kartą Lietuvos policijos istorijoje buvo organizuoti geriausių policijos sportininkų dešimtuko rinkimai. Geriausi sportininkai buvo renkami iš gausaus būrio kandidatų, kuriuos pateikė policijos įstaigos.

Antrus metus iš eilės geriausia Lietuvos policijos sportininke pripažinta Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnė Eglė Vaitkutė. Jai praėję metai buvo labai sėkmingi. Eglė tapo pasaulio ir Europos čempione.

Antrojoje vietoje liko Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras” sportininkas Rimvydas Spėčius. Šis pareigūnas pernai tapo Europos policijos kulkinio šaudymo čempionu.

Trečiąją vietą užėmė kikboksininkė Silvija Morkūnaitė iš Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariato. Jai pernai pavyko iškovoti Europos čempionės ir pasaulio vicečempionės vardus.

Sveikindamas pareigūnus, policijos generalinio komisaro pavaduotojas Algirdas Stončaitis pasidžiaugė, kad 2011 m. pasiekimai nebuvo prastesni už ankstesnius metus.

„Sveikinu Jus, pasiekus puikių rezultatų, kurie garsina Lietuvos policijos vardą ne tik mūsų šalyje, bet ir už jos ribų. Sveikinu Jus, Jūsų trenerius ir visą policijos sporto bendruomenę”, – sakė A. Stončaitis.

Pavaduotojas pabrėžė, kad vadovybė nuolat ieško būdų, kaip atnaujinti sporto bazes ir pagerinti sąlygas sportuojantiems darbuotojams.

Kartu su geriausiais sportininkais apdovanotos ir policijos įstaigos, pasiekusios geriausių rezultatų 2011 m. Komandinėje įskaitoje šiemet pirmą kartą nugalėjo Klaipėdos aps. VPK pareigūnai, aplenkę Kauno aps. VPK ir Vilniaus aps. VPK pareigūnus.

Šių įstaigų vadovams ir instruktoriams, kurie rengia sportininkus, įteiktos taurės ir atminimo dovanos.