E.Vaitkutė ir R.Žvirblytė – pasaulio rankų lenkimo čempionės

ranku lenkimas vaitkute ir zvirblyteLapkričio 28 – gruodžio 4 d. Almatoje (Kazachstanas) vyko XXXIII Pasaulio rankų lenkimo čempionatas. Jame dalyvavo virš 1200 sportininkų iš 47 šalių.

Lietuvai atstovavo 4 sportininkai, tarp jų net dvi Šilutės rankų lenkimo klubo „Pamarys“ atstovės: Eglė Vaitkutė ir Raminta Žvirblytė (treneris Aleksandras Pancerovas).

E.Vaitkutė svorio kategorijoje virš 80 kg iškovojo čempionės vardą tiek dešine, tiek kaire ranka.vaitkute kazachstane

R.Žvirblytė dalyvavo jaunimo iki 18 metų grupėje. Ji neatsiliko nuo Eglės ir taip pat tapo abiejų rankų (kaire ir dešine) čempione. Raminta taip pat jėgas išbandė ir suaugusiųjų grupėje ir sekėsi jai tikrai neblogai: iškovoti bronzos medaliai tiek kaire, tiek dešine ranka.

R.Žvirblytei tai antrasis pasaulio čempionatas, pirmasis vyko Bulgarijoje, kur rezultatai buvo panašūs. Tikėkime, kad tai ne paskutinis čempionatas ir ji dar ne kartą taps čempione.

Pasak E.Vaitkutės, jei palygintume pernai vykusį rankų lenkimo čempionatą Amerikoje, Las Vegase, su šiemetiniu, tai Kazachstane varžovai buvo stipresni, todėl jai prireikė daugiau jėgų ir ištvermės.