E.Vaitkutė ir V.Parnarauskienė iš Turkijos grįžo su medaliais

vaitkuteAntalijoje (Turkija) pasibaigė WAF organizacijos pasaulio rankų lenkimo čempionatas, kuriame sužibėjo mūsų kraštietė Eglė Vaitkutė – ji iškovojo du medalius. Eglė jau 17-tą kartą iš eilės tapo ir pasaulio rankų lenkimo absoliučia kategorijos nugalėtoja. 

Mūsų sportininkė, kurią treniruoja Aleksandras Pancerovas, ne kartą pelnė Prezidentės bei Vyriausybės apdovanojimus už aukštus sportinius pasiekimus.

E.Vaitkutė dalyvavo moterų svorio kategorijos per 80 kg kairės rankos varžybose. Finale lietuvaitė per kelias sekundes nugalėjo baltarusę Tacianą Kaliuk. Šioje kategorijoje į aukso medalį pretendavo 11 dalyvių.

Bandant įsivaizduoti, kaip auksas iškovojamas vos per kelias sekundes, pasiteiravome E.Vaiktutės, kaip jai tai pavyko? Kaip visada linksmai nusiteikusi Eglė pasakojo, kad taktika ir jėgos pranašumas jai leido įveikti varžovę. “Pirštais laikiau jos riešą, kad negalėtų manęs išversti ir atakavau”, – sakė ji. Eglė sakė, kad labai sunku paaiškinti žodžiais, kaip ten jai viskas pavyko, o pasiūlymo parodyti realiai kaip nulenkiama ranka “Šilutės naujienų” žurnalistė mandagiai atsisakė…

Eglė taip pat dalyvavo varžybose ir dešine ranka ir pelnė sidabrą, finale susitikusi su kazache Antonin Lisianskaja turėjo pripažinti jos pranašumą. Tądien Eglei ranką traukė mėšlungis, todėl nepavyko išlaikyti varžovės pirštų.

Medalį iš pasaulio rankų lenkimo čempionato parsivežė dar viena mūsų kraštietė Vilija Parnarauskienė, kuri veteranių svorio kategorijoje iki 60 kg kovojant dešine ranka laimėjo bronzą.