E.Vaitkutė – vėl planetos čempionė!

ranku lenkimas pancerovas vaitkuteNors mūsų šalyje apie rankų lenkimo sportą žino tik aistringiausi jo puoselėtojai ir gerbėjai, bet mūsų miestui nereikia pristatinėti, kas tokia yra Eglė Vaitkutė. Tiesiog pasidžiaukime, kad iš Lenkijoje Gdynės mieste vykusio 35-tojo pasaulio rankų lenkimo čempionato, kuriame dėl geriausiųjų titulų varžėsi sportininkai iš 54 pasaulio valstybių (iš viso net 1200 dalyvių), mūsų kraštietė parsivežė du aukso medalius.

Šilutiškė policijos pareigūnė E.Vaitkutė gynė Lietuvos garbę + 80 kg svorio kategorijoje ir tapo stipriausia sportininke tiek dešinės, tiek kairės rankų lenkimo varžybose. Eglė auksu pasipuošė jau 10 kartą. Tokių šaunių rezultatų pasiekti jai padeda profesionalus rankų lenkimo treneris Aleksandras Pancerovas bei išskirtinis Eglės atsidavimas šiai sporto šakai.

Išgirdusi klausimą, ar tikėjosi vėl tapti planetos čempione, Eglė atsakė, kad iš pradžių manė, jog po Maskvoje vykusių varžybų nespės atsigauti. Maskvoje liepos 27-28 dienomis, kairės rankos lenkimo rungtyje Eglė iškovojo 1 vietą, o dešinės rankos lenkimo rungtyje nusileidusi varžovei iš Rusijos užėmė 2 vietą.

Į pasaulio čempionatą mūsiškė važiavo nelabai pailsėjusi ir abejojo sėkme. Bet viskas vyko kaip Eglei įprasta – dar du aukso medaliai papildė jos trofėjų kolekciją.