Ekologiškų produktų parduotuvėlėje – kalėdinis žaidimas

ekologiskos prekes ovsianieneSavo sveikata besirūpinantys ir kalėdinių dovanų artimiesiems ieškantys šilutiškiai prieššventinėmis dienomis itin dažnai suka į Lietuvininkų g. esančiame IKI prekybos centre įsikūrusį ekologiškų produktų skyrių. Jie jau žino, jog čia galima įsigyti daugybę sveikatą stiprinančių produktų: ekologiškų arbatų, sertifikuotos organinės kosmetikos, įvairių prekių su turmalinu ir magnetais, unikalių, rankomis gamintų Himalajų jūros druskos lempų, dušo antgalių su filtru ir turmalino jonizatoriumi ir kitų sveikatai naudingų dalykų.

Pastarosiomis dienomis parduotuvėlės savininkei Jūratei OVSIANIENEI tenka suktis kaip niekada. Pirkėjų ypač pagausėjo, mat čia už 100 ar daugiau litų perkantys pirkėjai dar dalyvauja ir kalėdiniame žaidime, kuriame gali laimėti nuo keliasdešimt iki kelių šimtų litų kainuojančius prizus.

Prekės su gydomuoju akmeniu ir Himalajų druska

J.Ovsianienė pasakoja, kad ypač paklausios yra prekės su gydomuoju akmeniu turmalinu. Iš visų žemėje esančių mineralų tik turmalinas turi savyje pastovų elektros krūvį, todėl jis dar vadinamas kristaliniu magnetu. Jo sudėtyje yra 26 Mendelejevo lentelės mikroelementai, jis teigiamai veikia endokrininę, nervų ir imuninę sistemas, miegą, gerai gydo kraujotakos ir reproduktyvinę sistemas.

Pirkėjams J.Ovsianienė siūlo daug prekių su turmalinu: kaklo juostų ir diržų, juosmens diržų, net masažinių kojinių ir apatinių kelnaičių vyrams ir moterims. Reaguodamas su žmogaus kūno temperatūra, turmalinas sukuria žemo dažnio magnetinį lauką, išskiria anijonus ir taip žmogus gauna gydomąjį efektą. Be to, produkcija su turmalinu 100 proc. apsaugo nuo elektromagnetinių spindulių.

Oro tarša ir elektros įrenginiai sukuria ore teigiamo krūvio jonus, kurie daro įtaką oro kokybei ir gali būti žalingi mūsų sveikatai. Iš Himalajų druskos pagamintos lempos sukuria neigiamo krūvio jonus, todėl padeda išvengti psichinės ir fizinės vadinamojo „elektros smogo“ žalos.

Himalajų druskos lempos teigiamai veikia sergančiuosius astma ir alergijomis, mokslininkai teigia, kad šių lempų naudojimas palengvina mokymąsi, gerina protinius sugebėjimus bei atneša į namus gerovę. Yra teiginių, kad dėl šių lempų išskiriamų neigiamų jonų gerėja imunitetas, budrumas, dėmesingumas, darbo produktyvumas, padidėja plaučių tūris, kad lempos lengvina migreninius galvos skausmus, greitina nudegimų gijimą. O švelni lempų spalva sukuria jaukią, šiltą ir ramią aplinką.

Ekologiškos arbatos ir natūralūs dažaiekologiski  produktai pagalves

Dušo antgaliai su filtru ir turmalino jonizatoriumi pašalina iš vandens chlorą, sunkiuosius metalus, bakterijas ir druskas, prisotina vandenį neigiamų jonų. Susidaro idealus vandens pH ir toks vanduo turi daug vertingų savybių: jis stiprina imuninę sistemą, pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, kovoja su organizmo oksidacija ir – svarbiausia – yra profilaktinė priemonė užkirsti kelią vėžiniams susirgimams.

Toks dušas, pasak J.Ovsianienės, ypač reikalingas sergantiems podagra, artritu, persirgusiems insultu, nugaros skausmus jaučiantiems žmonėms. Tokiame duše besiprausiantys vaikai nebeserga peršalimo ligomis.

Be to, filtras – jonizatorius stabdo plaukų slinkimą, prausiantis po tokiu dušu oda tampa lygi ir minkšta, įgauna blizgesį.
Neigiami deguonies jonai, esantys vandenyje, skatina organizmo savireguliavimą, jį tarsi „pažadina“ ir suteikia energijos ląstelėms.

J.Ovsianienė džiaugiasi, kad jos pirkėjai jau įvertino ir natūralių – gaminamų be amoniako, rezorcinolio ir parabenų – plaukų dažų efektą. Juos gaminant naudojami natūralūs aktyvatoriai, kurie maitina plaukus, ir mikropigmentai, suteikiantys intensyvesnę spalvą. Todėl šie dažai ir maksimaliai nudažo, ir maksimaliai tausoja plaukus.

Nemažai šilutiškių jau pajuto ir čia parduodamų Jadvygos Balvočiūtės ekologiškai paruoštų arbatų, ir sertifikuotos organinės kosmetikos poveikį.

Nuo pirmadienio iki gruodžio 31 dienos ekologiškų produktų pirkėjai, įsigiję jų už 100 ar daugiau litų, dalyvauja kalėdiniame žaidime, kurio nugalėtojai bus paskelbti sausio 2 dieną, 18 val. Tą valandą atėję į parduotuvėlę pirkėjai galės patys stebėti laimingųjų loteriją, o pastarieji atsiims vertingus prizus. Jų laukia po 350 litų kainuojantys pagalvė su turmalinu ir magnetais bei faradoterapinis dirželis, SPA dušo galvutė su mineralais už 120 litų, dantų šepetėliai su sidabru (20 litų), balzamai lūpoms, antiradiaciniai lipdukai telefonams, sojų vaško žvakučių rinkiniai ir kiti prizai.

Negalėję atvykti į žaidimo finalą apie laimėjimą bus informuoti telefonu.

Be to, nuo šiol šioje parduotuvėje nuolatiniams pirkėjams bus dalijamos nuolaidų kortelės.